Ceturtdien, 9. septembrī, plkst. 13.00 Ventspils pludmales volejbola stadiona laukumos notiks “Pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā jauniešiem un jaunietēm 2021”. Spēles notiks ierobežotā teritorijā, bet apmeklētāji tās varēs vērot aiz norobežotā spēles laukuma.

Sacensību mērķis ir popularizēt pludmales volejbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma audzēkņu vidū.

Aizraujošajās pludmales volejbola spēlēs piedalīsies komandas no 4 skolām – Ventspils 6.vidusskola, Ventspils Valsts 1.ģimnāzija, Ventspils 4.vidusskola un Ventspils Tehnikums.

Turnīra uzvarētāji – jaunieši un jaunietes – iegūs iespēju piedalīties Latvijas Skolu Sporta Federācija rīkotajās sacensībās “Latvijas Skolēnu 75.spartakiāde pludmales volejbolā”, kas norisināsies š.g. 17. septembrī Siguldā.

Ideja par šādu pasākuma organizēšanu radās Ventspils Tehnikumam, kas ir arī šo sacensību organizators. Sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādi Sporta pārvaldi, un projekts tiek realizēts ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

 

8.09.2021. / Autors: Ventspils Tehnikums / Foto: Ventspils Tehnikums