SIA Ventspils nafta termināls savā darbībā ir paredzējusi būtiskās izmaiņas saistībā ar benzīna un dīzeļdegvielu piedevu pievienošanu produktiem pārkraušanas laikā uz tankkuģiem. Līdz ar to, pamatojoties uz Ministru kabineta noteikumiem un Ventspils pilsētas domes lēmumu par sabiedrisko apspriešanu organizēšanu B kategorijas piesārņojošo darbību veikšanai, uzņēmums ir sagatavojis iesniegumus šīs kategorijas atļaujas pārskatīšanai un grozījumu saņemšanai, informē uzņēmums.

Uzņēmums aicina Ventspils iedzīvotājus uz tikšanos sabiedriskās apspriešanas sēdē, kura notiks 5.oktobrī plkst.17 Pārventas bibliotēkā.

Ar SIA Ventspils nafta termināls iesniegumiem un tiem pievienotajiem dokumentiem iespējams iepazīties Valsts vides dienesta un uzņēmuma tīmekļa vietnē, kā arī uzņēmuma birojā Talsu ielā 75.

Par atļaujas izsniegšanu atbildīga ir Valsts vides dienesta Ventspils reģionālā vides pārvalde. Rakstiskus priekšlikumus var iesniegt Ventspils reģionālajā vides pārvaldē Dārzu iela 2, Ventspilī, līdz 11.oktobrim.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils nafta termināls