Kopš 1. decembra pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Ziemas dienests strādā diennakts režīmā, kas nozīmē, ka 24 stundas diennaktī tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki regulāri apseko ielu stāvokli, lai pēc nepieciešamības nekavējoties uzsāktu brauktuvju tīrīšanu.

Pašlaik dežūru režīmā tiek nodrošinātas 3 smagās automašīnas, no kurām katra aprīkota ar sniega lāpstu un tehniskās sāls kaisīšanas iekārtu, viens frontālais iekrāvējs un divas traktortehnikas vienības veloceliņu tīrīšanai. Atgādinām, ka Ventspilī ielas tiek tīrītas un apstrādātas ar pretslīdes materiālu prioritārā secībā saskaņā ar Ventspils pilsētas ielu sadalījumu ziemas uzturēšanas klasēs.

Kopumā PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” īpašumā ir sešas smagās automašīnas, kas aprīkotas ar sniega lāpstām un tehniskās sāls kaisīšanas iekārtām, un septiņas traktortehnikas vienības.  Ar smagajām automašīnām ziemas sezonā tiek veikta galveno pilsētas ielu brauktuvju attīrīšana un kaisīšana ar tehnisko sāli, savukārt ar traktortehnikas vienībām tiek veikta mazākas nozīmes pilsētas ielu tīrīšana, kā arī publisko stāvlaukumu, daudzdzīvokļu māju iekšpagalmu, ielu stāvlaukumu un iebrauktuvju tīrīšana.

Iedzīvotāji aicināti būt saprotošiem un ņemt vērā, ka ielu attīrīšanai no sniega un apstrādei ar pretslīdes materiālu nepieciešams laiks. Tāpat autovadītāji tiek aicināti izvēlēties piemērotu braukšanas ātrumu, izvērtējot laikapstākļus, kā arī sagatavot transportlīdzekļus atbilstoši ziemas apstākļiem.

Operatīvai informācijai par brauktuvju uzturēšanu iedzīvotāji aicināti zvanīt PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Ziemas dienesta dežurantam pa tālr. 26124782 vai jautājumu gadījumā sazināties elektroniski, rakstot e-pastā vlk@ventspils.lv.

 

7.12.2022. / Autors: PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs