Atsaucoties uz iedzīvotāju interesi, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca Ventspilī un filiālē Talsos ieviesusi dāvanu kartes atsevišķiem pakalpojumiem. Lielākā interese bija par iespēju iegādāties dāvanu kartes rehabilitācijas pakalpojumiem un laboratorijas izmeklējumiem.

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētājs Juris Lācis norāda, ka dāvināt īpašiem cilvēkiem Ziemassvētkos vai citā svētku reizē iespēju pārbaudīt vai uzlabot savu veselību, ir kā apliecinājums rūpēm par otru cilvēku, un tā būs noderīga dāvana ikvienam!

Ventspils slimnīcā

Ventspils slimnīcā pieejamas divu veidu dāvanu kartes – rehabilitācijas pakalpojumiem un laboratoriskajiem izmeklējumiem.

Dāvanu kartes iespējams iegādāties klatienē:

Ventspils slimnīcas reģistratūrā, Inženieru ielā 60. Tālrunis uzziņām 63624665.

Kurzemes Rehabilitācijas centra reģistratūrā, Pētera ielā 33. Tālrunis uzziņām 63624727.

Talsu filiālē

Slimnīcas filiālē Talsos iespējams iegādāties dāvanu kartes, ko pacienti varēs izmantot jebkuram Talsu filiālē sniegtajam maksas pakalpojumam ambulatorajā nodaļā, laboratorijā vai rehabilitācijas nodaļā.

! Dāvanu karti nevarēs izmantot, norēķinoties par dienas stacionāra operācijām un manipulācijām, kā arī par uzņemšanas nodaļas sniegtajiem pakalpojumiem.

Dāvanu kartes iespējams iegādāties klātienē Talsu filiāles reģistratūrā, Stendes ielā 1. Tālrunis uzziņām: 632 59997.

Dāvanu kartes izmantošanas noteikumi:

  • Dāvanu karti iespējams iegādāties par pircēja izvēlētu summu, sākot no 10 eiro (summai jādalās ar 10 eiro bez atlikuma);
  • Dāvanu karte ir derīga 6 mēnešus kopš iegādes brīža ar iespēju pagarināt tās termiņu par 2 mēnešiem. Dāvanu kartei, kurai beidzies derīguma termiņš un kura nav pagarināta par 2 mēnešiem pirms 6 mēnešu derīguma termiņa beigām, netiek pagarināta un atjaunota;
  • Dāvanu karti nav iespējams apmainīt pret naudu;
  • Dāvanu karti drīkst iztērēt vairākās maksāšanas reizēs;
  • Ja maksas pakalpojuma summa ir lielāka nekā dāvanu kartes vērtība, trūkstošo summu pacients/klients var piemaksāt;
  • Dāvanu karti var izmantot tikai norēķiniem par maksas pakalpojumiem (tas neattiecas uz pacientu iemaksu valsts apmaksātajiem pakalpojumiem).

 

27.12.2023. / Autors: SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs