Aprīļa kārta konkursā “Digitālais maratons“ ir noslēgusies, un žūrija ir novērtējusi dalībnieku iesniegtos darbus un noteikusi, kuri uzdevumu izpildē bijuši tie radošākie.

Mākslas mēneša dalībnieki varēja mākslinieciski izpausties šoreiz digitālajā mākslā un veidot pašiem savu logo soli pa solim.

Aprīļa mēneša kārta bija veltīta mākslai. Konkursa dalībniekiem bija jāveic 2 uzdevumi. Pirmais no tiem bija mēneša tēmai veltīts Kahoot tests, otrais uzdevums sastāvēja no četrām daļām: ir ideja – uzzīmē to, digitalizē – savu atpazīstamības zīmi, izstrādā – stila grāmatu (Brand Book), vizualizē – uz priekšmeta. Dalībniekiem bija iespēja izveidot vizuālo identitāti un iziet cauri radīšanas procesam līdz pat rezultātam – sava logo izveidei.

Aprīļa kārtas “Mākslas mēnesis” konkursā “Digitālais maratons” uzvarētāji ir:

  • individuālie dalībnieki vecumā no 10 līdz 13 gadiem:
    • Radivils Maskoļūns (Ventspils 2. pamatskola),
  • individuālie dalībnieki vecumā no 14 līdz 18 gadiem:
    • Liene Krista Neimane (Ventspils 4. vidusskola),
  • ģimenes komanda:
    • “Zīlītes” (Elizabete Gūtmane ar ģimeni, Ventspils 2. pamatskola).

Trešās kārtas “Digitālā maratona” katras grupas uzvarētājs balvā saņems grafisko planšeti “One by WACOM”. Ar to ir iespēja ar roku zīmētu un rakstītu uzreiz pārvērst digitālā formātā lietotāja datorā. Savienojot planšeti ar fotoattēlu rediģēšanas programmām, iespējams arī rediģēt un apstrādāt fotogrāfijas. Ir tikai lejupjāielādē un jāuzinstalē nepieciešamā programmatūra, jāpieslēdz planšete pie datora un jāsākt radīt! Ar konkursa uzvarētājiem Ventspils Digitālais centrs sazināsies personīgi.

Noris “Digitālā maratona” pēdējā kārta “Spēļu mēnesis”. Noslēdzoties maija kārtai, tiks paziņoti ne tikai “Spēļu mēneša” uzvarētāji, bet arī konkursa kopvērtējuma uzvarētāji katrā grupā, kuri saņems naudas balvu – 100 EUR.

 

7.05.2021. / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs