Zlēkās arī šogad nedēļu pēc Jāņiem notiks veloorientēšanās akcija Sudraba spieķis

0
858

Nedēļu pēc Jāņiem, 30.jūnijā, Zlēku muižas parkā tiks dots starts veloorientēšanās pasākumam jeb velobraucienam Sudraba spieķis.

Kā informē Ventspils novada pašvaldības pārstāve Marlena Zvaigzne, šāda pasākuma galvenais mērķis ir interesentiem palīdzēt iepazīt Zlēku apkārtnes ceļus un mazceliņus. Pasākuma distances kopējais garums ir 25 km, taču katrs dalībnieks var izvēlēties sev atbilstšu un interesējošu brauciena garumu. Ja iecerēts mērot visu distanci, būs vajadzīgas piecas līdz sešas stundas. Velobrauciena dalībnieki varēs iepazīt Pasilciemu, izbaudīt priežu mežu, redzēt Ventu, apskatīt Jāņu senkapus, veco Kuldīgas ceļu un citas skaistas vietas.

Sudraba spieķa rīkotāja ir Zlēku kultūras nama vadītāja Kristīne Zāle. Viņa stāsta, ka uzvarētājus nenoteiks laiks un ātrums, bet kontrolpunktos iegūtā summa. Kopumā būs ap 20 kontrolpunktu un katrā no tiem būs jāveic kāds uzdevums. Piedalīties var gan individuāli, gan komandās. Tiem, kas būs izdomājuši skanīgu un asprātīgu komandas nosaukumu, kā arī ģērbušies neparastos tērpos un interesanti noformējuši savus velosipēdus, ir izredzes tikt pie balvām.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils novada pašvaldība