Zlēkās pasta nodaļa sāk darbu jaunās telpās

0
381

Zlēku pasta nodaļa no novembra mēneša atrodas jaunās telpās – Pūcītēs, kur atrodas arī pagasta pārvalde. Kā informēja VAS Latvijas Pasts, pasta nodaļa darbu jaunajās telpās sāk pirmdien, 4.novembrī.

Jaunās telpas atrodas netālu no līdzšinējās atrašanās vietas, un pasta pakalpojumu saņemšanu būs iespējams ērti apvienot ar citu iestāžu apmeklējumu.

Līdzšinējās Zlēku pasta nodaļas telpas Bitenieki gan klientu, gan darbinieku vērtējumā uzskatāmas par neapmierinošām pilnvērtīgai un komfortablai pasta pakalpojumu saņemšanai un sniegšanai. Tāpēc pieņemts lēmums par telpu maiņu, no 4.novembra uzsākot darbu turpat netālu esošajā adresē Pūcītes. Jaunās telpas ir ērtas un izremontētas, un tajās plānoti klientiem pieejami atvērtā tipa preses izdevumu un citu preču stendi, ļaujot pārskatāmi izvēlēties nepieciešamo pirkumu.

Zlēku pasta nodaļas darbalaiks jaunajā adresē mainīsies – turpmāk pasta nodaļa strādās pirmdienās no plkst.8 līdz 11 un otrdienās līdz piektdienās no plkst.8 līdz 11 un no plkst.12 līdz 13.

04.11.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay