HOROSKOPI (28. I – 3. II)

0
188

AUNS
Daudz enerģijas un vēlme paveikt lielas lietas, taču jāsargās no pārsteidzības, jo tādējādi var rasties pārpratumi, kas vēlāk rūpīgi un pacietīgi jālabo. Darbā var būt mainīgas situācijas, kas rada stresu un sabango emocijas. Pēc saspringtām darba dienām vislabākā atpūta būs mājās kopā ar savējiem. Brīvdienās ielūdz ciemos draugus.

VĒRSIS
Ja esi plānojis kādu lielāku pirkumu mājas saimniecībai, tad rūpīgi iepazīsties ar piedāvājumu iespējām, lai nesanāk pārmaksāt. Nebūtu labi uzņemties kredīta vai līzinga saistības, kā arī ļauties izpārdošanas drudža kārdinājumiem. Brīvdienās ar ģimeni vari doties uz teātri. Savukārt jaunā darba nedēļa sekmīga lietišķiem kontaktiem.

DVĪŅI
Netērē laiku bezmērķīgos burziņos un sabiedriskās aktivitātēs, kas nenes labumu. Tā tikai izšķiedīsi enerģiju tukšgaitā, kaut vari to likt lietā, lai paveiktu ko lietderīgu. Lielisks laiks, lai kārtotu lietišķas darīšanas un īpašuma jautājumus. Svarīga arī attiecību tēma, ģimenē valdīs sirds siltums, bet brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās.

VĒZIS
Privātajā dzīvē jāgādā par mieru un saticību, esi pēc iespējas vairāk kopā ar savējiem. Prieku sagādās kopīgs kultūras pasākuma apmeklējums, radošas vai sportiskas aktivitātes. Pievērs uzmanību bērnu vajadzībām un uzklausi viņu domas. Darbā vai biznesā jauns izrāviens. Daži šķēršļi būs jāpārvar, bet mērķi sasniegsi pārliecinoši.

LAUVA
Spoži parādīsi sevi profesionālajā jomā, citi atzīs tavu autoritāti un teiks atzinīgus vārdus. Iespējami negaidīti piedāvājumi un karjeras pavērsieni. Tikai nekļūsi iedomīgs un nepieņem to par pašsaprotamu, jo darbs tomēr ir ieguldīts. Brīvdienās sagādā kādu jauku pārsteigumu mīļotajam cilvēkam – ielūdz uz restorānu vai pasniedz sirsnīgu dāvaniņu.

JAUNAVA
Brīvdienas velti mājas saimniecībai un ģimenei. Iekrājies daudz darāmā un arī iepriekš darbu dunā nav sanācis laika tā no sirds izrunāties. Var rasties interesantas idejas par interjera pārkārtošanu vai nelieliem remontdarbiem. Plāno un organizē. Darbā diezgan liela spriedze un situācijas, ko nevari ietekmēt. Neņem visu tuvu pie sirds.

SVARI
Savējie ir spēks un iepriecinājums. Brīvdienas pavadi ar tuviniekiem – būs smiekli, jautrība un pozitīva enerģiju apmaiņa. Ja esi plānojis pārkārtojumus mājoklī, iesaisti ģimeni, darbi ies no rokas un ar rezultātu būsi apmierināts. Labs laiks mācībām un redzesloka paplašināšanai. Ieklausies, ko cilvēki runā, saņemsi noderīgu informāciju.

SKORPIONS
Rūpes par mīļiem cilvēkiem, gādība un atbalsts – centīsies palīdzēt savējiem, cik vien spēka. Brīvdienas tā var paiet gluži nemanot… Atceries arī par sevi, un to, ka pirms spraigās darba nedēļas jāatpūšas. Garāka pastaiga dabā, SPA apmeklējums vai sportiskas nodarbes dos jaunu enerģijas lādiņu. Darbā vai biznesā iespējas pavairot peļņu.

STRĒLNIEKS
Daudz esi skrējis un rosījies, un varbūt privātā dzīve palikusi mazliet otrajā plānā. Ja tā – padomā, kā stiprināt un atsvaidzināt attiecības. Brīvdienās sarīko romantisku pasākumu vai izbraucienu. Svarīga spēja un vēlme uzklausīt un saprast vienam otru. Nākamajā nedēļā daudz pienākumu, bet toties peļņai ir labvēlīgas planētu kombinācijas.

MEŽĀZIS
Māja, ģimene un tradīcijas tev ir svarīgas, taču nevajadzētu mēģināt par varītēm noteikt savu kārtību un savu viedokli uzskatīt par vienīgo pareizo. Tādējādi iespējami strīdi, kas sagandē brīvdienas. Labāk visi kopā aizbrauciet pie dabas vai ekskursijā. Iespaidi satuvinās. Profesionālajā jomā liela atbildība un svarīgi uzdevumi.

ŪDENSVĪRS
Nedēļas nogalē jāsakopj, jāuzpoš un jārūpējas gan par mājokli, gan saviem mīļajiem. Piemērots laiks iepirkšanās tūrei un lielāku saimniecisko pirkumu veikšanai. Taču visu laiku mājām veltīt nevajadzētu – prieku sagādās draugu ballīte vai kultūras pasākums. Jaunajā nedēļā sekmīgs periods domubiedru meklējumiem.

ZIVIS
Izej sabiedrībā un piedalies pasākumos, iepazīsies ar interesantiem cilvēkiem, kas vēlāk var kļūt par domubiedriem un sadarbības partneriem. Darba vidē daudz emociju, taču arī neliela „villošanās” dažkārt nāk par labu un ir stimuls jauniem sasniegumiem. Peļņas jautājumiem jāpieiet enerģiski, tad ienākumi vairosies.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe