1569
Autors: Olimpiskais centrs Ventspils

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgas sporta manēžā norisinājās Latvijas pašvaldību sporta veterānu-senioru 53.sporta spēļu sacensības vieglatlētikā telpās. Ar labiem panākumiem tajās startēja Ventspils komanda, kuru pārstāvēja Ventspils veterānu kluba sportisti, un kopvērtējumā iegūstot 282 punktus izcīnīja sesto vietu. Individuāli ventspilniekiem 16 godalgas.

Kopumā sacensībās piedalījās 385 sportisti no 32 komandām, bet Ventspils tika pārstāvēta ar 12 dalībniekiem. Sacensībās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Sieviešu konkurencē savās vecuma grupās individuāli veiksmīgākā bija Dace Baranska, kas uzvarēja augstlēkšanā, tāllēkšanā un trīssolī. Dana Liepiņa uzvarēja trīssolī, otrā bija augstlēkšanā, bet trešā – tāllēkšanā. Uzvaras arī Maijai Veselei trīssolī un Lidijai Blūmai 3 km soļošanā. Savukārt Ilga Buntika bija otrā 60 m sprintā, lodes grūšanā un 3 km soļošanā.

Vīriešu konkurencē nepārspējams augstlēkšanā, tāllēkšanā un trīssolī bija Valdis Cela. Savās vecuma grupās uzvaras svinēja arī Uģis Lasmanis augstlēkšanā un Juris Baraus 1500 m skrējienā. Savukārt Jānis Krauze izcīnīja trešo vietu 200 m skrējienā.