Pārliecinošāko un rezultatīvāko uzvaru Junioru attīstības hokeja līgas (JAHL) mačā šajā sezonā svinējis Ventspils hokeja klubs VENTA 2002, kas savās mājās ar 10:1 apspēlēja Pārdaugava/Prizma hokejistus.

Jau spēles pirmajā trešdaļā ventspilnieki četras reizes pārspēja viesu vārtsargu, otrajā periodā mājinieki panāca jau 7:1, bet pēdējā trešdaļā sasniedza arī divciparu skaitli un uzvarēja ar 10:1.

Ventspilnieks Edgars Cgojevs šajā spēlē sakrāja 5 (2+3) punktus, tikpat arī Elvis Kaimiņš (1+4), bet Kristers Bergmanis guva 4 (2+2) punktus.

Pēc šīs uzvaras ventspilnieki atgriezušies turnīra tabulas pirmajā pozīcijā. VENTA 2002 pašlaik ir sakrāti 48 punkti 24 spēlēs, kas ir par punktu vairāk nekā tuvākajiem sekotājiem – AKO/Mārupe un DLSS, taču šiem pretiniekiem ir viena spēle rezervē.

24.02.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: VENTA 2002