Kārtējo pārliecinošo uzvaru Latvijas – Igaunijas basketbola līgas turnīrā svinējis BK Ventspils klubs, kas viesos ar 98:74 apspēlēja Valmiera Glass/ViA komandu, liecina turnīra rīkotāju informācija.

Mačs sākās ļoti līdzvērtīgi, taču laukuma saimnieki valmierieši spēja saglabāt intrigu vien dažas minūtes, pēc kā pilnībā izpaudās absolūtais ventspilnieku pārsvars visās komponentēs. Jau pēc pirmās ceturtdaļas vadība ar 22:14, bet pēc puslaika – 47:34. Mača turpinājumā valmierieši nespēja daudz iebilst, turklāt trešajā ceturtdaļā pretiniekiem ļāva gūt vien 13 punktus un panākt jau 27 punktu pārsvaru.

Ventspils komandas labā Jānis Bērziņš guva 17 punktus, izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas un izdarīja sešas rezultatīvas piespēles, bet Kristaps Gludītis guva 16 punktus.

Pēc šī mača Ventspils komandai ir 18 uzvaras 24 spēlēs, kas dod drošu ceturto vietu.

09.03.2020 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: BK Ventspils