Rebeka Koha noslēdz sportistes karjeru

612

Latvijas titulētā svarcēlāja, ventspilniece Rebeka Koha noslēgusi sportistes karjeru, paziņoja Latvijas Olimpiskā komiteja, atsaucoties uz sarunām ar sportistes treneriem un pašu sportisti.

Latvijas Olimpiskās vienības vadītājs Einars Fogelis informēja, ka videokonferences laikā Rebeka Koha paziņojusi par savas sportistes karjeras noslēgšanos. “Respektējot Rebekas izvēli un sakot paldies par ieguldīto darbu, vienojāmies, ka līdz 1. septembrim saņemsim rakstisku iesniegumu par izstāšanos no Latvijas Olimpiskās vienības. Līdz ar iesnieguma saņemšanu tiek pārtraukts atlētes finansējums no LOV,” paziņoja Einars Fogelis. Tiesa gan, LOV vadītājs neprecizēja, kas notiks ar jau saņemto 2020. gada LOV finansējumu Kohas treniņu nodrošināšanai, gatavojoties Tokijas Olimpiskajām spēlēm.

Atgādināsim, ka pēc saderināšanās ar Katarā dzimušo 21 gadus veco diska metēju Moazu Mohamedu Ibrahimu, Koha 26. jūlijā sociālajā vietnē “Instagram” paziņoja par pievēršanos islāmam.

Līdz šim 22 gadus vecā Koha tika uzskatīta par galveno Latvijas cerību cīņā par medaļām Tokijas Olimpiskajās spēlēs. Savā līdzšinējā karjerā Koha izcīnījusi divas pasaules čempionāta bronzas medaļas, divus Eiropas čempiones titulus, bet iepriekšējās Olimpiskajās spēlēs, savā debijas reizē, palika ceturtā.

06.08.2020./Autors:Ventspilnieks.lv/Foto: R.Kohas Instagram vietne