Ventspilnieki Madars Apse un Ernests Zebolds pārstāvēs Latviju “Simple Session”

767

2. un 3.februārī Tallinā pasaules vadošie skeitborda un BMX frīstaila sportisti spēkiem mērosies grandiozajās sacensībās Simple Session, kurās Latviju pārstāvēs arī ventspilnieki – skeitborda zvaigzne Madars Apse un BMX frīstaila braucējs Ernests Zebolds.

Simple Session ir pielīdzināmas sava veida pasaules čempionātam skeitparku sporta veidu pārstāvjiem. Tas ir ekstrēmo sporta veidu festivāls, kas ziemas mēnešos tiek aizvadīts Igaunijā. Savu 18 gadu pastāvēšanas ietvaros šis pasākums mūsu kaimiņvalstī ir kļuvis par starptautiski atpazīstamu zīmolu un vienu no gada svarīgākajiem notikumiem ekstrēmo sporta veidu pārstāvjiem no visas pasaules.

Šogad Latviju prestižajās sacensībās pārstāvēs latviešu ievērojamākais skeitbordists Madars Apse, kurš pavisam nesen nominēts arī prestižajai gada skeitera nominācijai ikoniskā skeitborda žurnāla Thrasher Magazine aptaujā. Ceļazīmi uz Simple Session 2019 ir izcīnījuši vēl četri latviešu skeitborda talanti – Niklāvs Vētra, Kārlis Bogustovs, Artūrs Bogdanovičs un Fricis Štrauss.

BMX frīstaila Park disciplīnā, kur raksturīga liela amplitūda, kā arī riskanti un akrobātiski triki, ielūgumu piedalīties Simple Session 2019 saņēma uzlecošais talants Ernests Zebolds no Ventspils. Jaunais sportists sevi skaļi pieteicis ar augstiem rezultātiem Pasaules kausa noslēdzošajā posmā Ķīnā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Simple Session publicitātes foto