Ventspils nafta termināls volejbola turnīrā uzvar Poliurs/Ozolnieki

1366

Par Ventspils nafta termināls kausa ieguvējiem kļuvuši VK Poliurs/Ozolnieki volejbolisti, savukārt turnīra saimnieki ventspilnieki ieguva trešo vietu.

Turnīra organizatori bija pacentušies uz Ventspili atvest divas Baltijas līgas komandas – iepriekšējās sezonas Baltijas līgas bronzas medaļniekus VK Ozolnieki/Poliurs un Flamingo Volley/FM Tauras no Viļņas, kuri iepriekšējā gadā kļuvuši par Lietuvas čempioniem. Tāpat turnīrā piedalījās Latvijas Nacionālās līgas 1.divīzijas komanda OC Limbaži/MSĢ, kā arī mājinieki VK Ventspils.

Bez uzvarām nepalika neviena komanda, pa vienai uzvarai izcīnot VK Ventspils un OC Limbaži/MSĢ, savukārt divas uzvaras tika VK Poliurs/Ozolnieki un viesiem no Lietuvas. Ventspilniekiem turnīra pirmajā dienā neizdevās nospēlēt, kā bija iecerēts, jo pirmajā spēlē zaudēts jaunajiem Murjāņu Sporta Ģimnāzijas volejbolistiem ar rezultātu 2:3 un pēc tam ar 0:3 atzīstot Ozolnieku volejbolistu pārākumu. Turpretī otrajā dienā lieliskā cīņā, ar rezultātu 3:1 tika uzvarēti Lietuvas čempioni. Baltijas līgā rūdītie lietuvieši deva atpūtu pāris sākumsastāva spēlētājiem un ventspilnieki ļoti labi izmantoja izdevību, tādā veidā pierādot, ka arī šeit vīri māk spēlēt volejbolu augstā līmenī.

Lietuviešiem šis zaudējums liedza kļūt par turnīra uzvarētājiem, jo iepriekš bija pieveikuši Ozolnieku vienību. Līdz ar to vietu sadalījumu noteica tikai pēc papildrādītājiem. Par sacensību uzvarētājiem sīvā konkurencē kļuva VK Poliurs/Ozolnieki, aiz sevis otrajā vietā atstājot Flamingo Volley/SM Tauras. Bronzas godalgas ieguva mājinieki VK Ventspils, bet ceturtie palika OC Limbaži/MSĢ volejbolisti.

Par turnira labākajiem spēlētājiem atzina Armandu Āboliņu (VK Poliurs/Ozolnieki), Robertu Juhneviču (Flamingo Volley/SM Tauras), Andi Maksimovu (VK Ventspils), Atvaru Ozoliņu (OC Limbaži/MSĢ).