Augsto tehnoloģiju uzņēmuma HansaMatrix akcionāri aprīļa beigās lems par pagājušā gada peļņas sadali, teikts kompānijas sniegtajā informācijā biržai Nasdaq Riga.

HansaMatrix akcionāri kārtējā sapulcē 27.aprīlī plāno arī apstiprināt valdes un padomes ziņojumu, apstiprināt 2016.gada pārskatu, kā arī plānots lemt par valdes atbrīvošanu no atbildības par 2016.gadu. Tāpat sapulcē plānots iecelt revidentu 2017.gadam un noteikt revidentam atlīdzību, pārvēlēt padomi un lemt par revīzijas komitejas funkciju noteikšanu padomei.

Pagājušajā gadā HansaMatrix koncerns, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 16,939 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 26,9% vairāk nekā 2015.gadā, sasniedzot lielāko apgrozījumu kompānijas vēsturē, savukārt koncerna peļņa samazinājās par 45,8% un bija 586 966 eiro.

HansaMatrix lielākie akciju īpašnieki ir SIA Macro Rīga, komandītsabiedrība FlyCap Investment Fund I AIF un Swedbank pensiju fondi.

HansaMatrix ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, to industrializāciju, kā arī sniedz integrētus ražošanas pakalpojumus klientiem, datu tīklu iekārtu, lietu interneta, industriālo sistēmu un citos augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. Kompānijas akcijas kotē biržas Nasdaq Riga oficiālajā sarakstā.

Autors: LETA