Sensācijas Ventspils volejbola čempionāta izskaņā: triumfē Kurekss

1701
Foto: VPVK Bloks
Foto: VPVK Bloks

Ar negaidītiem rezultātiem noslēgušās Ventspils atklātā volejbola čempionāta finālspēles. Par čempioniem šogad kļuva Kurekss volejbolisti, savukārt pērnā gada čempioni VPVK Bloks palika tikai piektajā vietā.

Šogad čempionātā startēja sešas komandas, kuras priekšsacīkstēs sacentās viena apļa spēlēs, lai noskaidrotu pusfinālistus un komandas, kuras sacentās par piekto vietu. Atšķirībā no iepriekšējā gada, šī gada nolikums liedza komandās iekļaut Latvijas čempionāta Nacionālās līgas spēlētājus, lai vairāk iesaistītu volejbolistus – amatierus. Pēc pirmā apļa spēlēm komandas ierindojās sekojošās vietās: Kurekss, Z/S Vālodzes, VPVK Bloks 2, Ventspils Tehnikums, Absolventi un VPVK Bloks 1.

Pirmajā pusfināla spēlē Z/S Vālodzes ar rezultātu 3:1 pārspēja VPVK Bloks 2, savukārt Kurekss ar 3:1 uzvarēja Ventspils Tehnikuma komandu.

Lielajā finālā Kurekss turpināja pārliecinošo uzvaru gājienu un apspēlēja Z/S Vālodzes trīs setos ar 3:0. Cīņā par bronzas medaļām VPVK Bloks 2 ar pludmales volejbola kluba Bloks treneri Edgaru Zviedrānu priekšgalā pārliecinoši ar 3:0 pārspēja Ventspils Tehnikumu. Savukārt pērnā gada čempionvienība VPVK Bloks 1 cīņā par piekto vietu ar 3:0 pārspēja Absolventus.

Autors: Ventspilnieks.lv