Konkursa Latvijas labākais tirgotājs 2016 galvenās balvas sešu saņēmēju vidū ir iekļuvusi arī Ventspilī strādājošā kafejnīca-restorāns Ostas 23, portāls Ventspilnieks.lv uzzināja Latvijas Tirgotāju asociācijā.

Kopumā tika pasniegtas sešas galvenās balvas. 200 uzņēmumu konkuencē tās saņēma arī SIA Grāmatu nams Valters un Rapa piederošais grāmatu veikals Rīgā un SIA A Aptiekas pārvaldītā tīkla Apotheka aptieka Rīgā, SIA Viktorija B piederošais bistro Silva Jelgavā, SIA Bodo pārvaldītais restorāns Moltto Rīgā, SIA Astarte nafta pārvaldītajai degvielas uzpildes stacija Rīgā.

Atzinības balvu saņēma arī Olimpiskā centra Ventspils viesnīca. Nepilnu 13 gadu laikā gadu laikā viesnīcas pakalpojumus izmantojuši viesi no vairāk nekā 50 valstīm, pavadot viesnīcā aptuveni 354 tūkstošus cilvēknaktis. Ērta atrašanās vieta pilsētas centrā, blakus nacionālās nozīmes sporta bāzei Ventspils Olimpiskajam centram, kā arī augstas kvalitātes apkalpošana ik gadu piesaista ne tikai tūristus, bet arī augsta līmeņa sportistus un sportistu komandas, kuri viesnīcas pakalpojumus izmanto sporta nometņu un sacensību laikā.

Konkursa finālam izvirzīti 59 uzņēmumi, kuru vidū ir 24 ēdināšanas uzņēmumi, 15 tirdzniecības uzņēmumi, 15 aptiekas, trīs viesu mājas un viesnīcas, kā arī divas degvielas uzpildes stacijas. No Rīgas ir 16 uzņēmumi, bet pārējie 43 uzņēmumi ir no Latvijas novadiem.