Pilsētnieku “klusajos telefonos” dzirdamas runas, ka uz Ventspili bez jau zināmā lēto cenu dižveikala “Lidl” pošas vēl divi lielie veikalu tīkli – “JYSK” un “Depo”. Lūkojām noskaidrot, vai tā ir.

“Apstiprinu, Ventspilī būs mūsu veikals – plānojam to atvērt 2021. gada laikā,” informāciju apstiprina “JYSK” mārketinga direktors Andrejs Jerkins. Savukārt “Depo” pārstāvis Rimants Jugans teic: “Par attīstības plāniem komentārus nesniedzam.”

Atsaucīgāks ir “Lidl” sabiedrisko attiecību vadītājs Ingars Rudzītis. Viņš norāda, ka, lai arī par veikala atvēršanu runāt vēl ir pāragri, darbi turpinās: “Jūsu pilsētā “Lidl” veikalam būs īpaši interesants fasādes risinājums, aktīvi veicam ārējo dekoratīvo elementu montāžu.” Viņš stāsta, ka Ventspils veikala vadītāja līdz ar citu Latvijas veikalu pārstāvjiem ilgstoši mācījusies citās valstīs – līdz sīkākajai detaļai apgūstot “Lidl” darba modeli un klientu apkalpošanas kultūru. Turpinoties veikala darbinieku komandas veidošana.

Priecīga par “JYSK” attīstības plāniem ir ventspilniece Linda Rozīte. Līdz šim pēc lielākiem pirkumiem viņa devusies uz Rīgu. Rozīte domā, ka konkurence izlīdzinās cenas atbilstoši kvalitātei, tās šobrīd Ventspilī esot augstākas nekā citviet Latvijā: “Mazajos mājlietu veikaliņos, kur pieejamas oriģinālākas un kvalitatīvākas mantas, ir neadekvāti dārgi, bet lielveikalos – absolūts “lētais gals”!”

“Jaunu veikalu ienākšana pilsētā ir kā svaiga elpa. Ja runājam par “Lidl”, tad tā būs ekonomija ģimenes maciņam, taču otrs aspekts ir apkalpošanas kvalitāte, konsultācijas, kuras no veikala darbiniekiem varam vai nevaram saņemt. Gribu cerēt, ka apstiprināsies arī runas par “Depo” ienākšanu,” tā ventspilnieks Oskars Namnieks.

1.12.2020. / Autors: Ilze Meiere / Foto: Top “Lidl” Ventspils veikals. Publicitātes foto