Vēl tikai divas dienas, līdz 10.martam, jaunie un topošie Ventspils uzņēmēji var pieteikt savu dalību pasākumā Biznesa diena Ventspilī, kas notiks 15.martā Ventspils Kultūras centrā.

Kā uzsver pasākuma rīkotāji, tas ļaus izzināt aktuālās uzņēmējdarbības iespējas pašvaldībā, sniegs ieskatu Latvijas ekonomikas procesos un tautsaimniecības prognozēs, kā arī iepazīstinās ar noderīgiem rīkiem uzņēmuma pārvaldībai.

Biznesa diena Ventspilī noritēs divās daļās. Pirmajā daļā Ventspils uzņēmējs Latvijā un pasaulē uzstāsies AS Swedbank galvenais ekonomists Mārtiņš Kazāks, kura izvēlētais runas temats ir Latvijas ekonomikas prognozes un reģionu iespējas, kā arī Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks, kurš vēstīs par pašvaldības attīstības projektiem un privāto uzņēmēju iespējām līdzdarboties tajos.

Savukārt pasākuma otrajā daļā Kā ieceri iedzīvināt praksē: praktiski padomi uzņēmējdarbībai Ventspilī Olimpiskais centrs Ventspils un pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde iepazīstinās ar publisko īpašumu izmantošanas iespējām, un Swedbank pārstāvji stāstīs par Business Network – digitālu platformu informācijas gūšanai un kontaktu loka paplašināšanai.

Dalība Biznesa dienā ir bezmaksas.