Tūrisma sezonu Ventspilī uzsāks rekordliels gidu skaits

1329

Uz Ventspils gidu sertificēšanu pieteikušies vairāk kā 50 dalībnieki, kuri, sākot ar ceturtdienu, 9.martu, divas reizes nedēļā apmeklēs kursus.

Kā skaidroja Ventspils Tūrisma informācijas centrā, kursu mērķis ir sniegt gidiem, kuri vēlas strādāt Ventspils administratīvajā teritorijā, vispusīgu un precīzu informāciju par Ventspili kā populāru tūrisma galamērķi, iepazīstināt ar pilsētas vēsturi un mūsdienu attīstību, tūrisma objektiem un apskates vietām.

Par sociālo tīklu un interneta tehnoloģijām gidiem stāstīs Travelnews.lv direktors Aivars Mackevičs. Ieskatu gidu praktiskajā darbā ievadīs Armands Muižnieks un Iveta Rīvāne. Par pilsētas vēsturi stāstīs Ventspils muzeja vadošie pētnieki un vēsturnieki Armands Vijups un Ingrīda Štrumfa. Praktiskajās ekskursijās Ventspili prezentēs kā ziedošu un ģimenisku, tai pašā laikā industriāli attīstošu pilsētu.

Noklausoties lekciju kursu, jaunie gidi piedalīsies noslēguma pārbaudījumā patstāvīgi vadot ekskursiju kājām pa pilsētu un Livonijas ordeņa pili. Kursu noslēgumā ikviens saņems sertifikātu par lekciju noklausīšanos, un gidu apliecību.

Autors: Ventspilnieks.lv