Virši-A prasa Ventspilī augstākas pakāpes piesārņojošas darbības atļauju

1557

Degvielas tirgotājs Virši-A Valsts vides dienesta (VVD) Ventspils reģionālajā vides pārvaldē vērsies ar iesniegumu par B kategorijas piesārņojošas darbības atļaujas saņemšanu, liecina paziņojums Latvijas Vēstnesī.

Kā skaidrots paziņojumā, Virši-A degvielas uzpildes stacija Robežu ielā 1, Ventspilī, darbojas jau vairākus gadus. Līdz šim operatora piesārņojošo darbību reglamentēja VVD izsniegts C kategorijas piesārņojošas darbības apliecinājums. Taču saistībā ar degvielas gada apgrozījuma pieaugumu – virs 2000 kubikmetriem gadā – nepieciešams saņemt jaunu – B kategorijas – piesārņojošas darbības atļauju.

Sabiedriskās apspriešanas sanāksme par jaunās atļaujas izsniegšanu notiks 22.jūlijā plkst.17 Virši-A degvielas uzpildes stacijā Robežu ielā 1.

Priekšlikumus un viedokļus par atļaujas izsniegšanu degvielas uzpildes stacijai 30 dienu laikā no paziņojuma publicēšanas dienas var sūtīt VVD Ventspils reģionālajai vides pārvaldei, kas arī ir atbildīga par atļaujas izsniegšanu.

Virši-A ir lielākais pašmāju degvielas tirgotājs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd Virši-A tīklā ir 52 DUS, no kurām 48 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 360 darbinieki visos Latvijas reģionos. AS Virši-A reģistrēta 1995.gadā, tās pamatkapitāls ir 910 560 eiro. 2014.gadā Virši-A apgrozīja 110,8 miljonus eiro un nopelnīja 804 674 eiro.