HOROSKOPI (1. IV – 7. IV)

719

AUNS
Brīžiem liksies, ka uz pleciem sagūlusi pārāk liela atbildība un neskaitāmi pienākumi. Tajā pat laikā tu ar visu sekmīgi tiksi galā un gūsi atzinību. Šis ir profesionālo panākumu brīdis. Tomēr pēc smagiem darbiem nepieciešama arī atpūta. Brīvdienas vēlams pavadīt mierīgi, veltot laiku sev – izgulies, palasi, dodies garākā pastaigā.

VĒRSIS
Daudz dzirkstošas enerģijas, ar ko spēsi aizraut līdzcilvēkus, draugus un kolēģus. Dodies uz priekšu, un cilvēki tev sekos. Vienīgi – jāuzmanās no pārsteidzības un katrs solis jāaprēķina. Profesionālajā jomā iespējamas pārmaiņas, kas tev nebūs pa prātam, taču esi savaldīgs un nestrīdies. Brīvdienās apmeklē pasākumus un no sirds izklaidējies.

DVĪŅI
Pavērsies jaunas iespējas un izaicinājumi profesionālā jomā. Labs laiks, lai veidotu lietišķos kontaktus un pavairotu ienākumus. Koncentrējies uz peļņu un paplašini darbošanos. Par brīvajiem līdzekļiem vari ieplānot lielāku pirkumu mājām – piemēram, mēbeles, paklāju vai kādu mākslas priekšmetu. Sarīko pavasara spodrības talku.

VĒZIS
Dzīvē var aktualizēties ārzemju, izglītības vai redzesloka paplašināšanas tēma. Ja iespējams, dodies ceļojumā uz vietām, kur vari apskatīt patiesas kultūrvēsturiskas vērtības. Vai arī – piesakies kādos kursos. Jauna informācija noderēs profesionālajā jomā. Darba dzīve jaunajā nedēļā visai dinamiska – jāstrādā no sirds un jāpieņem būtiski lēmumi.

LAUVA
Daudz prātosi par dzīves vērtībām un vēlēsies kaut ko mainīt ierastajā dienu ritmā. Pirms to darīt, rūpīgi visu pārdomā un izlem, kas šobrīd ir un kas nav svarīgi. Savas ieceres derētu apspriest arī ar tuviniekiem, citādi var rasties nesaskaņas. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās. Sirds atvērta mīlestībai un labestībai.

JAUNAVA
Gaisā un sirdī jūtams pavasaris. No tevis staros šarms un pievilcība, ar smaidu un labestību atvērsi durvis uz cilvēku sirdīm. Mīlestība iedvesmos un ielīksmos. Piemērots laiks pārkārtojumiem un mājokļa labiekārtošanai. Vari risināt īpašuma apsaimniekošanas jautājumus vai mainīt dzīvesvietu. Brīvajā laikā pievērsies iemīļotajam hobijam.

SVARI
Vajadzēs nodarboties ar ģimenes lietām – iespējams, kādam no tuviniekiem nepieciešams atbalsts vai padoms. Brīvdienās apciemo tālākus radus un gādā par saskaņu ar savu otro pusīti. Ja attiecību jomā kaut kas nav pa prātam, tad atklāti izrunājies. Darbā jāstrādā ar radošu iedvesmu, ir vērts runāt par algas pielikumu.

SKORPIONS
Darbā atbildīgi pienākumi. Iespējams, viss nenotiks tā, kā tu vēlētos, taču nesteidzini notikumus, nekreņķējies un nepārpūlies. Palēnām, pamazām. Galvenais – nezaudēt optimismu un būt apdomīgam naudas lietās. Privātajā dzīvē piedzīvojumi un dzirkstošas emocijas. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās.

STRĒLNIEKS
Mājas dzīve un ģimenes darīšanas būs pirmajā vietā. Esi pēc iespējas vairāk kopā ar savējiem. Visi draudzīgā kompānijā apdariet saimnieciskos darbus, un tad kopā atpūtieties. Novērtēsiet to, ka līdzās ir savējie – cilvēki, uz kuriem var paļauties. Jaunajā nedēļā darbā arī pienākumu netrūks, bet ir labas iespējas sākt pelnošus projektus.

MEŽĀZIS
Pārdomas par dzīvi. Nospraud sev jaunus mērķus un tālredzīgi raugies nākotnē. Neatstāj novārtā arī privāto dzīvi. Pasāc kaut ko kopā ar mīļoto, lai emocijām piešķirtu jaunas krāsas un kopā būšana neieslīgst rutīnā. Aizbrauciet abi kaut kur vai apmeklējiet izklaides pasākumu. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt iepazīšanos ar turpinājumu.

ŪDENSVĪRS
Jaunas pieredzes un redzesloka paplašināšanas laiks. Pievērsies mācībām un papildini profesionālās iemaņas. Ja iespējams, dodies komandējumā, pieredzes apmaiņas braucienā vai vienkārši ceļojumā. Ģimenes cilvēkiem var nākties risināt pedagoģiskos jautājumus. Uzklausi bērnu vēlmes un ieceres. Gan viņiem, gan tev tas būs svarīgi.

ZIVIS
Diezgan svarīgu lomu šajā periodā spēlēs finanšu tēma. Seko līdzi ienākumiem un rūpīgi plāno izdevumus, jo naudas lietās kaut kas var kavēties. Nav labs laiks ieguldījumiem īpašumā vai remontā. Brīvo laiku pavadi ar mīļoto, sarīkojiet romantisku pasākumu sev diviem vien. Ja esi viens, atver sirdi pavasarīgai mīlestībai.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe