AUNS
Sabiedrisko aktivitāšu laiks. Meklē atbalstītājus projektiem un radošām iecerēm. Draugi atradīsies blakus īstajā laikā un vietā. Darbā vajadzēs ieguldīt daudz enerģijas, taču ar rezultātu būsi apmierināts. Brīvdienās piemērots laiks sportiskiem izbraucieniem, kultūras pasākumu apmeklējumiem un prezentācijām.

VĒRSIS
Tu esi apdomīgs cilvēks, taču var rasties vēlme pieņemt straujus lēmumus. Nedari tā, jo ātrumā sastrādāto nāksies nožēlot. Piemērots periods sabiedriskām aktivitātēm, prezentācijām un ballītēm. Privātajā dzīvē slepena mīlestība un piedzīvojumi. Labs laiks, lai plānotu ceļojumu vai dotos komandējumā.

DVĪŅI
Prāts mudinās ķerties pie jauniem darbiem. Šis ir brīdis, lai parūpētos par savu vēlmju piepildījumu profesionālā jomā. Ja maini darbu, pārbaudi līgumā finanšu nosacījumus. Brīvdienās vajadzētu izrauties no ikdienas rutīnas. Jauni iespaidi dos enerģiju un citu skatījumu uz ikdienas situācijām.

VĒZIS
Pirmajā vietā privātā dzīve. Attiecībās ar mīļoto var rasties spriedze, bet atklāta saruna ļaus atgūt sirdsmieru. Brīvajiem ļaudīm uz jaunu iepazīšanos vēlams paraudzīties ar kritisku skatu. Sekmēsies lietišķie jautājumi un iesaistīšanās jaunos projektos būs finansiāli izdevīga.

LAUVA
Esi atvērts sadarbībai un strādā komandā, tomēr svarīgus jautājumus izlem pats. Uz citiem liktās cerības var arī nepiepildīties. Nedēļas nogalē vajadzēs pievērsties sadzīvei – jāpalīdz tuviniekiem, jāpaveic gūzma saimniecības darbu un var arī pieteikties ciemiņi.

JAUNAVA
Dienas trauksies straujā tempā, un darbs dzīs darbu. Taču paveiktajam būs rezultāts – tu parādīsi savu profesionalitāti. Sirdslietu jomā var ienākt jaunas vēsmas. Brīvajiem ļaudīm iepazīšanās ar aizraujošiem piedzīvojumiem. Pāriem jauns vilnis ar krāsainu izjūtu gammu.

SVARI
Jābūt piesardzīgam ar partneriem, neieguldi līdzekļus aizdomīgos pasākumos. Rēķini izdevumus, tāpat arī raugies, lai tavā bankas kontā parādās viss, ko esi nopelnījis. Mīlas frontē tiekšanās pēc saskaņas un harmonijas. Attiecības ir lauciņš, kas jākopj un kur jāatdod kaut kas no sevis.

SKORPIONS
Daudz saimniecisko pienākumu mājās, taču tos veiksi ar prieku un padarītais dos gandarījumu. Vēlams iesaistīt visu ģimeni, jo tas satuvinās. Darbā jaunas idejas un iespējas nopelnīt vairāk nekā līdz šim. Kontaktējoties ar citādi domājošiem cilvēkiem, neļauj vaļu emocijām, var izcelties strīdi.

STRĒLNIEKS
Izcelsies ar idejām un vēlmi darboties no sirds un ar atdevi. Tas tiks novērtēts gan ar atzinīgu vārdu, gan materiālā izteiksmē. Tomēr jāstrādā cītīgi, jo bez darba, tāpat vien, nekas nenotiks. Saistībā ar privāto dzīvi radīsies pārdomas un vēlme pēc pārmaiņām, brīvajiem ļaudīm romantiskas vēsmas.

MEŽĀZIS
Enerģijas netrūks, un tu būsi noskaņots to virzīt uz jauniem sasniegumiem. Darba jomā iespējama stabilizācija, bet pūles un spēki būs jāpieliek. Labs laiks peļņai. Radošais pacēlums un daudz labu ideju, bet domas kavēsies arī pie sirdslietām – iespējamas kaislības un pēkšņi pavērsieni.

ŪDENSVĪRS
Var gadīties, ka darbā vai biznesā jāuzņemas atbildīgi un sarežģīti pienākumi. Nebīsties – tiksi ar visu galā un būs gandarījums. Iespējami jauni, interesanti sadarbības piedāvājumi. Cilvēki respektēs tavu viedokli, spēsi dot labus padomus citiem un arī pašam noderēs iepriekšējā pieredze.

ZIVIS
Par labu nāks vienatnes brīži, kuros vari mierīgi padomāt, radīsies noderīgas atziņas, un sirds kļūs mierīgāka. Piemērots periods, lai pievērstos karjerai vai privātajam biznesam. Turklāt arī ienākumi atkarīgi no tā, cik ražīgi strādāsi. Nedēļas nogalē prieku sagādās izklaides pasākumi vai sportiskas aktivitātes.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe