AUNS
Daudz enerģijas. Paspēsi būt vairākās vietās gandrīz vienlaikus, piedalīties tiešsaistes pārrunās un darbi ies no rokas. Tādam rosīgam cilvēkam var nākt kāds vilinošs karjeras piedāvājums. Brīvajā laikā safrizējies, nomaini garderobi, tas vēl vairāk uzlabos garastāvokli. Tikai uzmanīgi ar tēriņiem – nauda aizplūst nemanot.

VĒRSIS
Uzmanies no apstākļiem, kas provocē uz straujiem lēmumiem. Saki, lai visi pagaida, kamēr apdomāsi, jo tikai pārdomāti projekti nesīs peļņu nākotnē. Brīvdienās sekmēsies mājas darbi, taču vajadzētu arī kaut kur aizbraukt, izkustēties. Daba vai sportiskas aktivitātes uzlādēs pozitīvi jaunajam darba cēlienam.

DVĪŅI
Darbā iespējamas kļūmes, kas radušās citu vainas dēļ, bet labot var nākties tev. Tas kaitinās un radīs stresu. Pildot pats savus pienākumus, esi uzmanīgs un precīzs. Beigās jau viss sakārtosies. Brīvdienās mazliet aušīgs garastāvoklis, gribas izklaides un mīlas piedzīvojumus. Ļaujies pavasara burvībai.

VĒZIS
Brīvdienās vajadzētu mierīgi atpūsties, darīt to, kas sagādā prieku, un ne par ko nesatraukties. Nākamā nedēļa solās būt trauksmaina. Jāstrādā ar pilnu atdevi, jāparāda savas zināšanas un darba pieredze. Tad var pavērties jauni ceļi – kādam paaugstinājums, kādam interesanti sadarbības un biznesa piedāvājumi.

LAUVA
Darbā iespējamas pārmaiņas, kuras darīs bažīgu. Nav vērts satraukties par situācijām, kas radušās un beigsies neatkarīgi no tevis. Brīvdienās sazinies ar draugiem, sarīko viesošanos vasaras terasēs un ar kādu pārsteigumu iepriecini mīļoto cilvēku. Brīvajiem ļaudīm iespējas iepazīties ar jauku cilvēku. Pavasara saulstariņi sirdī.

JAUNAVA
Darbā vai biznesā kaitinās citu neizdarība vai apstākļi, kas neļauj paveikt darāmo perfekti. Pamāci un palīdzi. Kādam iespējams izdevīgs piedāvājums karjerā vai interesants uzaicinājums piedalīties kādā projektā. Svarīga arī privātā dzīve. Pakrūtē taureņi un sirdī romantiskas noskaņas.

SVARI
Nedēļas nogalē daudz uzmanības prasīs mājas darbi, iespējams, iekrājies kas tāds, kas jāpaveic tūdaļ. Sarunas ar radiniekiem, padomi bērniem… Dienas paskrien ātri un klāt atkal nākamā darba nedēļa. Ir jābūt precīzam, jāpievērš uzmanība dokumentiem un jāturas tālāk no intrigām. Var nākties kārtot darīšanas iestādēs.

SKORPIONS
Daudz pārdomu saistībā ar privāto dzīvi. Kāds ilgosies pēc romantikas, kāds ar savu otro pusīti gribēs izrunāties par to, kas sakrājies uz sirds. Darba nedēļā dažādas negaidītas situācijas. Var atklāties, ka sadarbības partneri nav pārāk uzticami. Taču ir iespējas satikt cilvēkus, ar kuriem realizēt ienesīgus projektus.

STRĒLNIEKS
Laiks mācībām. Var nākt atklāsme, ka profesionālajās zināšanās ir robi un tie steidzami jāaizpilda. Piesakies tiešsaistes kursos, noklausies semināru. Tā ātri spēsi reaģēt uz situācijām darbā vai biznesā. Nedēļas nogali pavadi kopā ar saviem mīļajiem. Brīvajiem ļaudīm labs laiks ciešu attiecību veidošanai.

MEŽĀZIS
Daudz darāmā, bet tu kā krietns darbarūķis ar visu tiksi galā. Vienīgi var priekšniecībai likt manīt, ka esi pelnījis algas pielikumu. Ja ar pienākumiem, atmosfēru un atalgojumu neesi apmierināts, tad ir iespējas atrast labāku vietu. Sirdslietās pavasarīgi krāsaini piedzīvojumi.

ŪDENSVĪRS
Gribētos tā vieglāk, brīvāk, radošāk… bet darba pienākumi gulst uz taviem pleciem cits pēc cita. Kas jādara – jādara! Galvenais ir pievērst uzmanību juridiskām detaļām un skatīties, lai tev samaksā visu, kas nopelnīts. Privātajā dzīvē labs laiks, lai iepazītos, stiprinātu attiecības, un ar otro pusīti atkal izbaudītu iemīlēšanās sajūtas.

ZIVIS
Pavasarīgs noskaņojums. Kad daba mostas, tad arī sirds notrīs brīnuma nojautās. Dzīve var uzdāvāt iepazīšanos, bet pāriem attiecībās uzšķilt jaunu dzirksti. Darbā parādīsi savas spējas un gūsi atzinību. Ja saņem jaunu piedāvājumu, tad rūpīgi izvērtē. Un ar vislielāko uzmanību lasi līgumus un citus dokumentus.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe