HOROSKOPI (10. VI – 16. VI)

665

AUNS
Svarīgi gādāt par saticību attiecībās ar līdzcilvēkiem un neko nedarīt satraukumā vai emociju iespaidā. Oriģinālas ieceres un daudz enerģijas darbam. Nekautrējies pieteikt sevi augstākam amatam vai paplašināt darbības lauku. Profesionālā jomā iespējamas pozitīvas pārmaiņas, ja vien pats kaut ko nesagandēsi ar pārsteidzīgu rīcību.

VĒRSIS
Brīvdienas vēlams pavadīt ar ģimeni, mierīgi atpūsties un no sirds izrunāties par lietām, kas svarīgas. Profesionālajā jomā esi gatavs sadarboties un ieklausīties citu viedoklī, taču par varītēm kādu censties pārliecināt gan nav vērts. Iespējas pavairot ienākumus, uzņemoties jaunus pienākumus. Sekmīga sadarbība ar ārzemēm.

DVĪŅI
Darbā panākumi un iespējas pavairot ienākumus, kā arī sekmes lietišķās darīšanās. Mājās var nākties risināt pedagoģiskus jautājumus. Nedrīkst to darīt, diktējot noteikumus, tikai miermīlīga un sirsnīga izrunāšanās dos rezultātu. Arī attiecībās ar mīļoto jāgādā par saticību. Brīvdienās pasāciet kaut ko kopā, lai mazi, mīlas pilni svētki.

VĒZIS
Viegli veidosi kontaktus, dzīve griezīs virpuļus, un tu daudzos notikumos būsi centrālā persona. Darbā iespējas izcelties un pakāpties pa karjeras kāpnēm, taču viss nāks tikai ar nopietnu darbu. Piemērots laiks ceļojuma plānošanai. Ja iespējams, ņem atvaļinājumu un dodies skatīt tālas zemes. Izvēlies būt tuvāk dabai, nevis laiskoties kūrortā.

LAUVA
Vari piedalīties pasākumos, prezentēt ieceres un meklēt domubiedrus. Sabiedrības atbalsts un labvēlība. Sekmīgi nokārtosi darīšanas iestādēs – saistībā ar īpašumu, komunāliem vai citiem sadzīves jautājumiem. Darbā tev uzticēs atbildīgus pienākumus, bet raugies, lai atalgojums ir adekvāts. Ja ar situāciju neesi mierā, tad meklē citus variantus.

JAUNAVA
Mīlestība sildīs sirdi, tomēr ne viss būs pa prātam. Nevajadzētu brīvo laiku pavadīt ar otro pusīti mājās, bet abiem kaut kur aizbraukt vai aiziet uz pasākumu. Tas ļaus izrauties no rutīnas un dos iespaidus, kas satuvina. Brīvajiem ļaudīm var rasties simpātijas. Darbā pārāk nenopūlies, jo cerētā atdeve var izpalikt. Palēnām, pamazām.

SVARI
Ja uz taviem pleciem darbā vai biznesā gulst liela slodze, tad brīvdienās kārtīgi jāatpūšas. Vislabāk – mierīgā atmosfērā, palēnām rosoties mājas saimniecībā. Samērā aktuāla būs finanšu tēma, neļaujies atlaižu vilinājumam un tērējies ar mēru. Drīzāk vajadzētu pietaupīt. Piemērots laiks, lai censtos pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm.

SKORPIONS
Profesionālajā jomā trauksmains un nemierīgs laiks. Neiesaisties strīdos ar kolēģiem un turies tālāk no situācijām, kurās citi skaidro savas attiecības. Vēlams mērķēt uz augstāku amatu, bet tajā pašā laikā nedrīkst aizmirst par savām interesēm un atstāt novārtā privāto dzīvi – uzprišini attiecības ar mīļu pasākumu divvientulībā.

STRĒLNIEKS
Pēkšņi var atklāties, ka pietrūkst kādu zināšanu vai iemaņu, tad ķeries pie mācībām. Labs periods finanšu tēmai, iespējas palielināt ienākumus, bet nevajag aizņemties. Daudz emociju saistībā ar sirdslietām. Īstais laiks sirsnīgai sarunai ar otro pusīti. Ja arī kaut kas nav pa prātam, nevajag apvainoties, bet sarunāties.

MEŽĀZIS
Daudz domāsi, ko patiesībā vēlies no dzīves. Prāts un intelekts augstā līmenī, pieņemsi pareizos lēmumus un būsi padomdevējs arī citiem. Šis ir laiks, kad vari nostiprināt esošās attiecības vai veidot jaunas. Galvenais, lai būtu abpusēji nopietni un tālejoši nolūki. Brīvdienās ieplāno nozīmīgus saimnieciskos darbus.

ŪDENSVĪRS
Svarīgu vietu ieņems darbs, vēlēsies pienākumus paveikt pēc vislabākās sirdsapziņas. Darbu gaita ietekmēs emocionālo stāvokli, tāpēc nestrīdies un neizskaidrojies ar kolēģiem vai priekšniecību. Attiecību jomā var rasties vēlme kaut ko mainīt un darīt citādāk. Izrunājieties par to ar savu mīļoto cilvēku. Brīvdienās sekmēsies mājas darbi.

ZIVIS
Paredzamas sabiedriskās aktivitātes. Iespējams, tevi aicinās piedalīties pasākumos, prezentācijās vai iesaistīties labdarībā. Izejot sabiedrībā, iegūsi cilvēku simpātijas un daudz pozitīvu emociju. Tāpat arī piemērots laiks redzesloka paplašināšanai un mācībām. Ja sirdī mīt klusas jūtas, tad ir īstais laiks mīļotajam cilvēkam ļaut par tām uzzināt.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe