HOROSKOPI (11. II – 17. II)

686

AUNS
Darbā vai biznesā domā un plāno ar vērienu. Plašs skatījums un pat zināma pompozitāte nesīs veiksmi. Galvenais – lai potenciālā auditorija tevi pamana. Iespējas atrast stabilus partnerus un noslēgt izdevīgus līgumus. Tuvojoties Valentīndienai, jūtas dzirkstīs kā putojošs šampānietis. Atļaujies baudīt dzīvi!

VĒRSIS
Mājas dzīvei liela nozīme – tur smelsies iedvesmu. Labs laiks nelielām viesībām un draugu tusiņam. Profesionālajā jomā, tas pie kā esi strādājis un pūlējies, sāks dot augļus. Attiecībā uz peļņu un finansēm labi darbosies intuīcija. Ar jauniem partneriem un līgumiem – pagaidām piesardzīgi. Piemērots laiks ceļojumam vai komandējumam.

DVĪŅI
Negremdējies pārāk sevī un dziļās pārdomās, tā vari „iestrēgt”. Jādara tas, kas vairo optimismu un dod tik ļoti nepieciešamo vieglumu. Brīvdienās ar savējiem kaut kur izej vai satiecies ar draugiem. Taču nav vēlama pārlieka bohēma. Jaunajā nedēļā pievērsies lietišķiem jautājumiem. Sekmīgs laiks sarunām bankās vai ar darījumu partneriem.

VĒZIS
Nedēļas nogalē burvīgs laiks ģimenisku attiecību nostiprināšanai un pasākumiem ar saviem mīļajiem. Savukārt brīvajiem ļaudīm iespējas satikt cilvēku kopīgas nākotnes veidošanai. Darbā vai biznesā nepieciešama aktīva rīcība. Atceries, ka drošajiem pieder pasaule, un dodies uz priekšu. Sekmīga ārzemju tēma.

LAUVA
Paveras iespējas paplašināt darbību vai uzsākt biznesu. Idejas un piedāvājumi var rasties pavisam pēkšņi. Tomēr rēķinies tikai ar paša spēkiem. Attiecības vēlēsies balstīt uz stabiliem pamatiem. Tieksies pēc vienota dzīves skatījuma un intelektuālās saderības. Respektē otrās pusītes veidoli, palīdzi un atbalsti.

JAUNAVA
Situācijas mainīgas un nestabilas, tāpēc vērienīgus pasākumus vajadzētu atlikt uz labākiem laikiem. Sekmes tiem, kuru bizness saistās ar radošo, pedagoģisku un veselības jomu. Toties privātajā dzīvē pacēlums. Brīnišķīgas emocijas nesīs viļņa virsotnē un bangos kā dziļš okeāns. Attiecības iegūs jaunas krāsas.

SVARI
Rāmi rušinies un dari to, kas jau iesākts vai saplānots. Jaunam izrāvienam vēl nav pienācis laiks. Sarunas ar partneriem kustēs uz priekšu gausi, bet līgumu slēgšana var bremzēties. Iespējams, ka sirdslietās prāts cīnās ar emocijām – kurš kuru? Ieklausies vairāk savā sirdsbalsī un vēlmēs. Ļaujoties jūtām, gūsi mīlestības piepildījumu.

SKORPIONS
Brīvdienās vari paveikt dažādus ar mājām saistītus darbus – iekārtot, pārkārtot, uzlabot. No vides, kādu radīsi ap sevi, lielā mērā būs atkarīga tava labsajūta. Vēlams uzsākt kādu veselības uzlabošanas kūri. Darbs prasīs enerģiju, taču aktīva rīcība dos pozitīvu rezultātu. Nozīmīgu lomu spēlēs sirdslietas. Labprāt baudīsi Valentīndienas romantiku.

STRĒLNIEKS
Vēlams strādāt pie jauniem projektiem, kas realizējami īstermiņā. Ideja atnāk, izdari un dodies tālāk. Laba intuīcija attiecībā uz peļņu, tai būs tendence palielināties. Nedēļas nogalē pievērsies mājas saimniecībai. Sirdslietās dzirkstis, flirts, simpātijas. Attiecības veidosies viegli. Visu mīlētāju dienā no sirds palutini savu otro pusīti.

MEŽĀZIS
Darbā daudz emociju, tāpēc sargi dvēseles mieru un nervus. Nevajadzētu sevi pārāk pārslogot ar pienākumiem. Stress nelabvēlīgi atsauksies uz veselību. Jebkādos finanšu darījumos esi precīzs un piesardzīgs. Privātajā dzīvē šarms un seksapīls. Kā magnēts pievilksi pretējo dzimumu un piekrišanas netrūks.

ŪDENSVĪRS
Augsts radošais potenciāls, ko noteikti vajadzētu izmantot. Sekmes pedagoģiskos jautājumos – jaunā paaudze ieklausīsies un liks aiz auss. Arī pašam nāktu par labu kādas mācības. Ja strādā algotu darbu, vari lūgt algas pielikumu vai meklēt izdevīgākus piedāvājumus. Savā biznesā labs laiks ideju prezentācijai un domubiedru meklējumiem.

ZIVIS
Darbā vai biznesā vari orientēties uz jauniem sasniegumiem. Iespējams, saņemsi kādu interesantu, saistošu piedāvājumu. Domubiedri un atbalstītāji uzradīsies īstajā brīdī. Labs laiks ģimenes saišu stiprināšanai. Pievilcības, piemīlības un seksuālā magnētisma laiks. Atstāsi uz apkārtējiem fascinējošu iespaidu un piekrišanas netrūks.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe