AUNS
Būsi gatavs sasniegt to, ko sen esi vēlējies, un droši dosies uz priekšu. Lūkojies pēc ienesīgāka amata vai karjeras iespējām. Tomēr nezaudē modrību un nepieņem lēmumus steigā, jo pastāv pārrēķināšanās riski. Svarīga arī mīlestības tēma. Sirsnīgas emocijas, bet no strīdiņiem tomēr jāuzmanās.

VĒRSIS
Nesatraucies par to, kas notiek darbā. It īpaši tad, ja nevari situācijas ietekmēt. Var rasties vēlme paplašināt redzesloku. Viens variants – ķeries pie mācībām, otrs – dodies ceļojumā uz tālākām zemēm. Labs laiks sabiedriskām aktivitātēm, caur tām dzīvē var ienākt kādas simpātijas.

DVĪŅI
Profesionālajā jomā dodies uz priekšu, enerģija būs un arī ideju netrūks. Tevi gaida jauni sasniegumi un publiska atzinība. Sekmēsies darīšanas iestādēs. Taču privātajā dzīvē diezgan sarežģīts laiks. Ja esi ar kādu kopā, tad visas situācijas jāizrunā. Nedrīkst krāt smagumu uz sirds.

VĒZIS
Daudz pienākumu mājās un ģimenē. Varbūt atļauj reiz, lai tavējie paši tiek galā? Padomā vairāk par sevi un savām interesēm. Var gadīties, ka dzīve piedāvā interesantus izaicinājumus profesionālajā jomā. Tev jābūt labā formā un gatavam sākt jaunu, auglīgu sadarbību.

LAUVA
Darba pāri pārēm, bet raugies, lai samaksa ir adekvāta. Jaunas norunas, ja tās saistās ar naudas tēmu, noformē juridiski korekti. Jāuzmanās no negodīgas rīcības, bet arī pašam jāspēlē pēc noteikumiem. Attiecībās var būt sīkas nesaskaņas, tādēļ atceries, ka gudrākais parasti piekāpjas.

JAUNAVA
Esi apdomīgs naudas lietās – labāk pietaupīt, nevis tērēt. Lūkojies, kur un kā palielināt ienākumus. Sirdslietās jaudīgas emocijas un saviļņojumi. Neslēp savas izjūtas mīļotajam, sirsnīga saruna visu saliks savās vietās. Apmeklējiet kopā kādu pasākumu vai sarīkojiet jauku vakaru divvientulībā.

SVARI
Būs diezgan grūti apvaldīt emocijas, bet ļoti, ļoti vajadzētu. Pretējā gadījumā pieņemtos lēmumus vai izteiktos vārdus var nākties nožēlot. Brīvdienās pirmajā vietā būs mājas un ģimenes lietas. Gādāsi par savējo labsajūtu, saimniekosi virtuvē un labprāt pulcēsi kopā radu saimi.

SKORPIONS
Romantikas un randiņu laiks. Ir iespējas iepazīties ar interesantu cilvēku, un no tikšanās var rasties abpusējas simpātijas. Kādam sirdslietas var sasaistīties ar ārzemju tēmu. Labs laiks ceļojumiem, komandējumiem, redzesloka paplašināšanai. Esi uzmanīgs finanšu lietās, jāsargās no spontāniem pirkumiem.

STRĒLNIEKS
Lielisks laiks ienākumu pavairošanai un nopietniem ieguldījumiem. Var rasties iespējas izveidot lietišķos kontaktus un noslēgt izdevīgas vienošanās. Privātajā dzīvē derētu padomāt, kā stiprināt un atsvaidzināt attiecības. Ja tajās iezagusies rutīna, sarīko mīļotajam romantisku pasākumu.

MEŽĀZIS
Gremdēsies apcerīgās pārdomās, tomēr dzīves ritms pārāk ilgi filozofēt neļaus – iespējamas sabiedriskās aktivitātes, uzaicinājums no draugiem uz ballīti vai iesaistīšanos kādos citos pasākumos. Darbā arīdzan pienākumu netrūks. Iespējams, profesionālajā jomā vēlēsies kaut ko mainīt.

ŪDENSVĪRS
Brīvdienas vēlams pavadīt vienatnē, padomāt par nākotnes plāniem un censties izprast situācijas, kas izveidojušās mājās vai darbā. Kad tiksi skaidrībā, tad rīkojies. Taču svarīgās lietās paļaujies uz sevi, netici solījumiem un neiesaisties intrigās. Esi uzmanīgs visā, kas saistās ar ārzemju tēmu.

ZIVIS
Kādā brīdī gan var pārņemt sajūta, ka esi mazliet iztukšojies. Neignorē to, bet apstājies un atvelc elpu. Pārdomas vienatnē, laba literatūra vai vienkārši nekā nedarīšana nāks tikai par labu. Darbā iespējami neauglīgi strīdi, bet netērē tajos savu enerģiju, vienkārši nav vērts.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe