HOROSKOPI (14. I – 20. I)

689

AUNS
Ja esošajā darbā kādas situācijas tev nav pa prātam, nesāc „revolūciju”, bet nogaidi. Viss sakārtosies. Taču, ja esi domājis par darba maiņu un karjeru, tad dodies uz priekšu – piemērots brīdis, lai realizētu jaunus plānus. Brīvajā laikā prieku sagādās tikšanās ar draugiem, saviesīgi pasākumi un izklaides. Apmeklē kultūras pasākumus.

VĒRSIS
Jaunais gads sācies ar pozitīvām emocijām. Tās noderēs ikdienas gaitās, jo darbā ies diezgan nemierīgi. Galvenais – rīkojies lēnītēm un pārdomāti, bez stresa. Tu esi profesionālis, kas zina, ko dara. Brīvajos brīžos esi kopā ar ģimeni un mīļoto, būs izpratne un atbalsts. Sekmēsies mājas darbi, vari sarīkot ģenerāltīrīšanu un uzprišināt interjeru.

DVĪŅI
Būs daudz jārosās, un, iespējams, darbā lietas nevirzīsies uz priekšu tā, kā gribētos. Bruņojies ar pacietību un sargies no strīdiem. Toties ir lieliskas iespējas nokārtot darīšanas iestādēs vai ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem. Brīvdienās jauki pavadīsi laiku ar radiņiem. Piemērots periods pavasara un vasaras ceļojumu plānošanai.

VĒZIS
Pirmajā vietā norises privātajā dzīvē. Ja tev ir otrā pusīte, tas ir īstais laiks, lai attiecībām piešķirtu jaunas krāsas un ļautos romantikai. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt iepazīšanos, kas ar laiku pārvēršas nopietnās attiecībās. Darbā vai biznesā diezgan nemierīgs periods un situācijas, ko grūti ietekmēt. Ieņem nogaidošu pozīciju.

LAUVA
Daudz laika paņems mājas un ģimenes pienākumi. Vari risināt nekustamā īpašuma un apsaimniekošanas jautājumus. Brīvajos brīžos noskaņojums būs domīgs – vēlēsies iedziļināties visā, noskaidrot un analizēt. Radīsies noderīgas atziņas. Darbā liela atbildība un situācijas, kas tevi kaitinās, taču nestrīdies ar priekšniecību. Var rasties lieki asumi.

JAUNAVA
Darbā vai biznesā radīsies interesantas idejas. Tavu veikumu novērtēs, un tas var pavērt ceļu uz karjeru nākotnē. Sirdslietās kaislības, piedzīvojumi un jauni pavērsieni. Visās situācijās saglabā mieru un apdomību. Nedrīkst pieņemt lēmumus steigā vai emociju iespaidā. Brīvajā laikā vēlama mierīga atpūta un relaksējošas nodarbes.

SVARI
Darbā daudz pienākumu, kuriem jāķeras klāt ar atrotītām piedurknēm. Var nākties risināt pēkšņas problēmas ar darījumu partneriem vai kolēģiem. Darbu dunā neatstāj novārtā privāto dzīvi, izej kaut kur kopā ar mīļoto. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās. Sabiedrībā pratīsi parādīt sevi no vislabākās puses, būsi pievilcīgs un šarmants.

SKORPIONS
Ja tev ir ģimene, tad rūpīgi jāplāno dienas, jo arī darbā vai biznesā pienākumu netrūks. Savukārt brīvajiem cilvēkiem dzīve var uzdāvāt tikšanos, kas dzīvi sagriež virpulī. Sekmīga ārzemju tēma – gan lietišķiem kontaktiem, gan saziņai ar radiem un draugiem svešatnē. Piemērots laiks pieredzes apmaiņas braucieniem un ceļojumam.

STRĒLNIEKS
Jau aizgājušo svētku izdevumi maciņā atstājuši pēdas, taču atkal radīsies iespējas nopelnīt. Strādā čakli un rezultāti būs. Sekmīgs laiks kontaktiem, kad vari iegūt gan jaunus draugus, gan darījuma partnerus. Nelielas rūpes var sagādāt attiecību tēma – nestrīdies ar mīļoto par sīkumiem. Brīvajiem ļaudīm jāsargās no neapdomīgiem piedzīvojumiem.

MEŽĀZIS
Patīkamas sabiedriskās aktivitātes. Izejot cilvēkos, satiksi domubiedrus. Labs laiks, lai izklāstītu idejas, un meklētu tām atbalstītājus. Tomēr rūpīgi izvēlies kompanjonus un ieklausies citu viedoklī, kaut arī pašam šķiet, ka visu zini labāk. Aktīva un nemierīga rosība mājas dzīvē. Necenties pārāk izrīkot un noteikt toni, jo tas var izraisīt strīdus.

ŪDENSVĪRS
Nešķied enerģiju tukšgaitā – ja kaut kas nevirzās uz priekšu tā kā gribētos, atliec uz vēlāku laiku un pievērsies citiem darbiem. Pastāv iespējas atrast jaunus domubiedrus interesantu projektu realizācijai. Loģika ir tava stiprā puse, taču šobrīd svarīgi ieklausīties intuīcijā. Lieliski izpratīsi cilvēku apslēpto dabu. Brīvo laiku velti saviem mīļajiem.

ZIVIS
Pārdomāsi nākotnes plānus un vēlēsies iedziļināties situācijās līdz pašai saknei, turklāt labi orientēsies norisēs un cilvēkos. Darbā jaunais gads sācies ar ļoti lietišķām noskaņām. Ja iesaisties jaunos projektos, rūpīgi izvērtē izdevīgumu, finanšu lietās jābūt apdomīgam. Sadzīves vajadzībām neplāno lielus pirkumus, var sanākt pārtēriņš

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe