HOROSKOPI (15. VII – 21. VII)

583

AUNS
Svarīga mājas dzīve un attiecības ģimenē. Ja kaut kas nav pa prātam, runā ar saviem mīļajiem – centies izstāstīt, kā jūties, un izprast viņus. Ļoti daudz pienākumu darbā, tāpēc raugies, lai tavs veikums tiek atbilstoši novērtēts. Neuzņemies kaut ko tāpat vien – tikai tāpēc, ka esi labs cilvēks. Ja kaut ko neproti, ķeries pie mācībām.

VĒRSIS
Daudz domāsi, ko patiesībā vēlies no dzīves. Radīsies interese uzzināt ko jaunu, paplašināt redzesloku vai doties tālākā ceļojumā. Prāts un intelekts augstā līmenī, pieņemsi pareizos lēmumus un būsi padomdevējs arī citiem. Tikai nedrīkst rīkoties sasteigti. Šis ir laiks, kad vari nostiprināt esošās attiecības vai veidot jaunas.

DVĪŅI
Darbs prasīs iedvesmu, bet ir labas iespējas izcelties ar profesionalitāti un varbūt saņemt karjeras piedāvājumu. Tikai nepārstrādājies līdz spēku izsīkumam un sargies no stresa. Atceries, ka sevi jāmīl! Brīvdienās relaksēties un atgūt spēkus vislabāk palīdzēs neliels izbrauciens ar ģimeni vai draugiem.

VĒZIS
Būs dažādas idejas, viegli veidosi kontaktus, dzīve apkārt griezīs virpuļus, un tu atradīsies notikumu epicentrā. Darbā iespējas izcelties un pakāpties pa karjeras kāpnēm, taču viss nāks tikai caur nopietnu darbu. Brīvajā laikā atpūties, pavadi brīdi vienatnē un ieklausies sevī. Svarīga arī ģimenes tēma, iespējams jāpalīdz radiniekiem.

LAUVA
Sekmīgs laiks lietišķām darīšanām, biznesam un kontaktu veidošanai. Tikai neiesaisties intrigās vai strīdos. Finanšu jomā nāksies rēķināt, kā līdzsvarot ienākumus un izdevumus. Attiecībās ar līdzcilvēkiem vai mīļoto nekrāj sevī īgnumu vai neapmierinātību. Ja kaut kas nav pa prātam, vislabākais – no sirds izrunāties.

JAUNAVA
Sabiedriskās aktivitātes sitīs augstu vilni. Iespējams, tevi aicinās piedalīties pasākumos, prezentācijās vai iesaistīties labdarībā. Tāpat arī var nākties uzņemties kādus sabiedriskos pienākumus darba kolektīva labā. Brīvdienās sekmīgi saimnieciskie pasākumi. Ģimenē un attiecībās ar mīļoto valdīs sirsnība.

SVARI
Darbā esi precīzs, nepieļauj kļūdas, un meklē jaunas iespējas, kas ļautu labi nopelnīt. Brīvo laiku labprāt pavadīsi mājās, ģimeniskā atmosfērā un ar mīļoto cilvēku sapratīsies teju vai no pusvārda. Brīvajiem cilvēkiem kāda tikšanās var izrādīties nozīmīga turpmākajā dzīvē. Nevajadzētu kārtot nopietnas darīšanas iestādēs.

SKORPIONS
Mīlestība sildīs sirdi, tomēr ne viss būs pa prātam. Nevajadzētu brīvo laiku pavadīt ar otro pusīti četrās sienās, bet kaut kur aizbraukt vai aiziet uz pasākumu. Tas ļaus izrauties no rutīnas un dos iespaidus, kas satuvina. Nav labs laiks finanšu darījumiem, sarunām ar bankām vai līzinga pirkumiem.

STRĒLNIEKS
Jābūt prātīgam un apdomīgam. Neuzsāc projektus, kas nav izplānoti līdz vissmalkākajām detaļām, un darījumu partnerus izvēlies rūpīgi. Vēlams mērķēt augstāk, pakāpties pa karjeras kāpnēm vai paplašināt darbošanos. Tajā pašā laikā nedrīkst atstāt novārtā arī privāto dzīvi, atsvaidzini attiecības ar mīļu pasākumu.

MEŽĀZIS
Vairāk optimisma! Tad cilvēki tev uzsmaidīs un dzīve liksies krāsaināka. Darbi arīdzan labāk sokas, ja dari tos ar vieglumu. Rūpīgi seko līdzi naudas lietām, jo pastāv iespējas par saimnieciskām vajadzībām izdot vairāk nekā sākumā būsi plānojis. Attiecībās var nākt negaidīti pavērsieni. Nerīkojies mirkļa iespaidā.

ŪDENSVĪRS
Privātajā dzīvē ies dažādi. Nerīko reformas un «revolūcijas» mājas vidē, radiņi būs nemierā. Iespējamas domstarpības sadzīviskos jautājumos, taču viss ir risināms. Jaunu elpu attiecībās ienesīs kopīgs izbrauciens vai ikdienas apstākļu maiņa. Darbā daudz atbildīgu pienākumu. Līdz ar to nekautrējies runāt par atalgojuma jautājumiem.

ZIVIS
Iespējams, satiksi interesantus cilvēkus un izveidosi noderīgus kontaktus. Tiesa, svarīgos jautājumos paļaujies vairāk uz saviem spēkiem, nevis citu solījumiem. Darbā panākumi un iespējas pavairot ienākumus. Savukārt sirdslietās pozitīvas emocijas. Brīvajiem ļaudīm liktenis var uzdāvāt aizraujošu iepazīšanos.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe