AUNS
Liela uzmanība jāvelta karjeras jautājumiem, jo ir labas iespējas izvirzīties savā profesijā pirmajās rindās. Pierādi sevi, īstajā laikā un vietā izsaki viedokli un nekautrējies no veselīgām ambīcijām. Nedēļas nogalē gan sabiedriskās aktivitātes nav vēlamas. Labāk mierīga atpūta un jāpadomā par svarīgo.

VĒRSIS
Var izveidoties ļoti noderīgi lietišķie kontakti, pastāv iespējas noslēgt izdevīgus līgumus un darījumus. Tikai nevajag neko sasteigt un traukties uz priekšu bez apdoma. Privātajā dzīvē vēlme pēc atbalsta un stipra pleca līdzās. Ja kas sakrājies uz sirds, izrunājies. Nedrīkst krāt neapmierinātību.

DVĪŅI
Lai arī brīžiem šķitīs, ka maz laika, ka pārāk daudz kas jāpaspēj, plānošanai un pašdisciplīnai tomēr jābūt.  Sasteigta vai nepārdomāta rīcība var radīt problēmas pašam, darba vidē un karjerā. Nedēļas nogalē aktīva saimniekošana mājās. Aicini talkā radus un draugus!

VĒZIS
Nedēļas nogalē domīgs un mazliet sentimentāls noskaņojums. Jātiek skaidrībā pašam ar sevi un jāizprot, kāpēc izveidojusies tā vai cita situācija. Jaunajā nedēļā daudz laika  veltīsi darbam – jauni kontakti un projekti. Darbojies enerģiski, būs panākumi un gandarījums. Nekautrējies runāt par samaksu.

LAUVA
Var rasties labākas peļņas iespējas. Bet uzklausi un respektē partnerus – jo vairāk galvu kopā, jo labāks rezultāts. Svarīga nozīme arī attiecību tēmai. Emocionālā ziņā gūsi pieredzi un pārliecināsies par jūtu noturību. Piepildīti un sirsnīgi brīži. Brīvajiem ļaudīm iepazīšanās iespējas.

JAUNAVA
Darbā pienākumu netrūks, un tu pie visa ķersieties ar lielu enerģijas lādiņu. Labas iespējas izvirzīties profesionāļu pirmajās rindās, parādīt savas spējas un varbūt saņemt paaugstinājumu. Tikai nepaļaujies pārāk uz citu solījumiem.
Sirdslietās var nākt interesanti pavērsieni un iepazīšanās, kaislības un piedzīvojumi.

SVARI
Pirmajā vietā mājas un ģimenes dzīve. Nedēļas nogalē ieplāno nopietnus saimnieciskos pasākumus, pārkārtojumus un remontdarbus. Labprāt gādāsi par savējiem, lutināsi, aprūpēsi un apčubināsi. Darbā iespējama “bremzēšanās”, kas nav atkarīga no tevis. Pārlieku pūlēties nav vērts.

SKORPIONS
Darbā bruņojies ar pacietību, jo, iespējams, būs jāpieliek lielas pūles, lai sasniegtu cerēto rezultātu. Jāsargās no stresa un spontānas rīcības. Labāk pieturieties pie vecā principa, ka, pirms nogriezt, septiņas reizes jānomēra. Brīvdienās dodies ar draugiem izbraucienā vai piknikā, lai kārtīgi atpūstos.

STRĒLNIEKS
Ar aktīvu darbošanos labi nopelnīsi. Lielākus ienākumus nesīs kāpiens pa karjeras kāpnēm vai privātais bizness. Ja tāda nav, ir vērts apsvērt domu par sava uzņēmuma izveidi. Noteicošais faktors būs spēja ātri reaģēt uz iespējām. Brīvdienās labprāt saimniekosi mājās.

MEŽĀZIS
Ja kārtojamas lietišķas darīšanas iestādēs vai bankās, sagatavojies rūpīgi. Jābūt precīzam ar līgumiem. Darbā jaunas iespējas un pārmaiņas. Kaut arī tev labāk tīk prognozējamība un tradīcijas, jauninājumi, visticamāk, nāks par labu.

ŪDENSVĪRS
Atsevišķos brīžos finanšu lietās var uzsmaidīt negaidīta veiksme, taču uz to vien īpaši paļauties nevajadzētu. Visdrošākie ienākumi no tā, ko pats būsi sastrādājis. Brīvdienās draugi aicinās sarīkot jautru pasākumu, taču tu labāk jutīsies vienatnē. Svarīgas tēmas pārdomājamas.

ZIVIS
Ja tu pēkšņi saņem kādu vilinošu darba, biznesa vai sadarbības piedāvājumu, izvērtē rūpīgi – vai viss tiešām ir tā, kā izskatās, un tā, kā tiek solīts. Veiksme un dienu ritējums lielā mērā atkarīgs no emocijām. Brīvdienās vēlams kaut kur aizbraukt, satikties ar draugiem, no sirds izrunāties un izdejoties.

16.08.2021 / Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe