Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

0
1508

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 154. numuru!

 

Sociālās distancēšanās laika ainiņas Ventspilī. Diez vai atradīsies jel kāds, kurš nezina, – kamēr ļaunais koronavīruss nav savaldīts, vēlams uzturēties mājās, bet, apmeklējot sabiedriskas vietas, jāietur divu metru distance no visiem, kuri nav ģimenes locekļi, ar kuriem dzīvo zem viena jumta. Uzstādījums vienkāršs, nesāpīgs, neprasa nekādu piepūli un ir diezgan droša garantija nesaslimt. Tomēr, kā tas diemžēl mēdz būt, allaž atrodas kāds, kuram šķiet, ka uz viņu tas neattiecas. Lūk, divu dienu laikā tepat Ventspilī novērotas ainas!

Pret Lembergu uzsākts kriminālprocess par neslavas celšanu. Valsts policijas Kurzemes RP Saldus iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa 2020. gada 7. aprīlī uzsākusi kriminālprocesu par Aivara Lemberga nepatiesiem izteikumiem un izdomājumiem, ar kuriem viņš Ventspils pilsētas domes un Finanšu komitejas sēdēs publiski daudzkārt ir cēlis neslavu deputātam Ģirtam Valdim Kristovskim.

Aplokšņu algas – viens no galvenajiem iemesliem nepiešķirt dīkstāves pabalstu. Cilvēkiem ir jābūt pārliecinātiem – ja viņi ir godprātīgi strādājuši un samaksājuši nodokļus, tad viņiem ir jābūt iespējai šādas krīzes gadījumā saņemt atbalstu no valsts, norāda Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības valdes priekšsēdētājs Egils Baldzēns.

Dot koka ēkām jaunu dzīvi… Ventspils Svētā Nikolaja luteriskās baznīcas tornis gadu desmitiem kalpojis par orientieri zvejniekiem jūrā, bet zemes ļaudīm baznīca daudzu paaudžu gaitā bijusi vieta, kur gūt garīgo stiprinājumu. Dievnams palicis neskarts Pasaules karu, revolucionāro notikumu un citu skarbu pārmaiņu gados, un nu – 17. martā – atpakaļ baznīcas tornī pacelts atjaunotais krusts. Arī torņa laterna piedzīvojusi atjaunošanu – to veica SIA “KOKA ĒKA”. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Uģis Gailis teic, ka katra senā ēka ir īpaša – ar savu stāstu un dvēseli, un viņam vienmēr ir prieks redzēt, kā pēc atjaunošanas tās atdzimst.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 24. aprīlī!