Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

0
1859

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 214. numuru!

Domes pastāvīgās komitejas ievēlētas, vai drīzumā kārta komisijām? Tas, vai Ventspils valstspilsētas domē konstruktīvs darbs starp ilgus gadus valdošo partiju “Latvijai un Ventspilij” (LunV) un pārējām partijām būs iespējams, rādīs laiks. Ievēlot deputātus darbam pastāvīgajās komitejās, lielā mērā tika ņemtas vērā arī pārējo partiju deputātu vēlmes, kas liek domāt, ka LunV šoreiz, iespējams, būs pielaidīgāka.

Kur glābiņš: mazs PVN vai liels “Lidl”? Jau kopš jūnija sākuma tiek celta trauksme par neizbēgamu pārtikas sadārdzināšanos. Šai problēmai sabiedrības uzmanību izmisīgi cenšas pievērst tās ražotāji, tirgotāji un Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija.

Noteiktās nozarēs strādājošiem vakcinācija būs obligāta. Valdības atbalstītie grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā paredz, ka Covid-19 sertifikāts būs obligāts mediķiem, sociālās aprūpes darbiniekiem un izglītības nozarē strādājošajiem, pretējā gadījumā paredzot darba devējam tiesības nevakcinētos darbiniekus atlaist.

Elvīra Salmiņa. Kora karaliene. Gatavojot publikāciju par kordiriģenti, skolotāju un sabiedrisko darbinieci Elvīru Salmiņu, ar pārsteigumu nācās  konstatēt, ka par viņu praktiski nekas nav rakstīts. Atrodama vien miglaina bilde
“Vikipēdijā” un sausas biogrāfijas rindiņas: “Kordiriģente, LPSR Nopelniem bagātā mākslas darbiniece… Dzimusi Preiļos… Ventspils Mūzikas vidusskolas direktore, vēlāk skolotāja. Ventspils pilsētas kultūras nama jauktā kora, vēlākā Tautas kora „Līvzeme” diriģente…”.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 30. jūlijā!