Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

4388

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 217. numuru!

Būvniecības karteļa “sadalīto” projektu vidū “sarunāta” bijusi arī Ventspils koncertzāle. Konkurences padome tā sauktajā “būvnieku karteļa” lietā (tajā konstatēja desmit Latvijas lielāko būvniecības uzņēmumu ilggadēju aizliegtu vienošanos par dalības nosacījumiem publiskajos un privātajos iepirkumos Latvijā) par īstenoto konkurences tiesību pārkāpumu uzņēmumiem piemērots naudas sods kopumā 16 652 027,40 eiro apmērā. “Sadalīto” lielo projektu vidū pavīdējis arī Ventspils koncertzāles “Latvija” vārds, liecina Konkurences padomes publiskotās izmeklēšanas rezultāti.

Lībiešu krastā. 1978. gads. 1978. gada pavasarī mēs, grupiņa “Līvlist” dziedātāju, dodamies pārgājienā pa lībiešu krastu no Ventspils līdz Bērzciemam.
Tā kā šī teritorija ir pierobežas slēgtā zona, tad iespēja pārvietoties pa to ir tikai ar īpašām caurlaidēm, kuras mums, pateicoties savam darbam tūrisma pārvaldē, izgādā Mērija Karro.

Liepājā zivju pārstrādes rūpnīcā plānots ieguldīt līdz 100 miljoniem eiro. Ar 30 miljonu eiro investīcijām jaunas zivju pārstrādes rūpnīcas izbūvē šopavasar sevi pieteica SIA “Syfud”. Rūpnīca ražošanu pilnībā uzsāks 2022. gadā, taču jau šoruden ar nelielu jaudu Liepājā sāks strādāt tās pirmā ražošanas līnija. Plānots, ka pēc rūpnīcas pir mās kārtas pabeigšanas turpināsies tās paplašināšana, investīciju kopējam apjomam sasniedzot 100 miljonus eiro.

Ventspils domes komitejās izmaiņas. Ventspils valstspilsētas dome 5. augusta sēdē lēma par izmaiņām Pilsētas attīstības jautājumu komitejas un Sociālās komitejas sastāvā. Pilsētas mērs Jānis Vītoliņš uzskata, ka, raugoties uz visām komitejām kopumā, tādējādi ir ievērots proporcionalitātes princips,
savukārt deputāts Bruno Jurševics norāda, ka attiecībā uz Sociālo jautājumu komiteju šis princips ticis pārkāpts. Minētā komiteja ir interesanta arī ar to, ka “Latvijai un Ventspilij” (LunV) par tās priekšsēdētāju izvirzījusi apcietinājumā esošo Aivaru Lembergu, kuram piemēroto drošības līdzekli tiesa 2. augustā lēma atstāt spēkā.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 20. augustā!