Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

0
1674

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 203. numuru!

“Lidl” veikalu Ventspilī atvērs pēc Covid-19 mazināšanās. Ventspilī ir pabeigti darbi pie daudziem ilgi gaidītā pārtikas lielveikalu tīkla “Lidl” ēkas būvniecības, tomēr pagaidām vēl arvien nav skaidrs, kad veikals būs pieejams pircējiem.

Andrejs Štrāls: “Jo vairāk valodu zini, jo lielāka ir tava vērtība” Jau trīspadsmito pavasari starp mūsu valsts studentiem norisinās tāds kā nacionālais
čempionāts tulkošanā. Proti, Latvijā un arī aiz mūsu zemes robežām atzinību guvušais tulkošanas birojs “Skrivanek” ciešā sadarbībā ar lielāko daļu pašmāju  augstskolām rīko konkursu, lai noskaidrotu gada labāko Latvijas jauno tulkotāju.

Pēc novadu reformas Ventspils ārvalstu investīciju jomā būs sestā lielākā pašvaldība. Latvijas uzņēmumu pamatkapitālos ārvalstnieki šobrīd ieguldījuši 7,71 mljrd. eiro, liecina Uzņēmuma reģistra un “Lursoft” pētījuma dati. Tajā teikts, ka pēc teritoriālās reformas Ventspils iekļūs pirmajā sešiniekā pēc ārvalstu ieguldījumu apjoma uzņēmumu pamatkapitālos.

Piesargies, ērces šogad var būt īpaši negantas! Šogad pavasaris iestājas lēnāk nekā citus gadus, taču ērces ir jau modušās un kļuvušas aktīvas. Līdz šim medicīnas iestādēs Latvijā ir noņemtas pirmās 20 ērces, liecina Latvijas Infektoloģijas centra dati. Mediķi brīdina: aizvadītā ziema ērcēm bijusi ļoti
labvēlīga, tādēļ sagaidāms, ka šogad jābūt vēl uzmanīgākiem. Šis ir arī īstais laiks, lai sagatavotos jaunajai sezonai un vakcinētos, to iespējams izdarīt arī Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 7. maijā!