HOROSKOPI (18. III – 24. III)

874

AUNS
Ikdienas ierastais ritms radījis mazliet pelēcīgu apnicību, tāpēc laiks kādām būtiskām pārmaiņām. Ja iespējams, tad dodies ceļojumā. Ja ne – tad nomaini garderobi, ietērpjoties pavasarīgi košās krāsās. Darbā vai biznesā izcelsies ar profesionalitāti. Īstajā brīdī satiksies ar īstiem cilvēkiem, kas domā līdzīgā virzienā.

VĒRSIS
Domā par sasniegumiem un vērienīgiem plāniem. Darbā ieguldītā enerģija nesīs atdevi. Varbūt pienācis laiks straujiem soļiem doties uz priekšu. Darāmajā ieguldīsi daudz no sevis. Nedēļas nogalē gan kārtīgi atpūties, apmeklē klubu, uzdziedi karaoke, dari kādas mazliet neprātīgas un aizraujošas lietas. Sekmīga sadarbība ar ārzemēm.

DVĪŅI
Var aktualizēties attiecību tēma. Ja kaut kas nav pa prātam, tad noteikti vajag ar mīļoto cilvēku izrunāties. Atklātība un sirsnība nogludinās asumiņus un satuvinās. Lietišķajā jomā paredzama veiksme un izdošanās, parādīsi savas spējas un sekmīgi veidosi kontaktus. Brīvdienās var nākt negaidīts uzaicinājums uz aizraujošu pasākumu.

VĒZIS
Ir īstais laiks ķerties pie kādām mācībām, meklēt jaunu noderīgu informāciju, atklāt jaunus apvāršņus. Piemērots laiks arī komandējumam vai ceļojumam. Jaunas zināšanas un atrašanās sabiedrībā var pavērt jaunus ceļus darbā vai biznesā. Iespējami interesanti karjeras vai biznesa sadarbības piedāvājumi.

LAUVA
Iespējams, jānokārto kādi lietišķi jautājumi, taču jāatceras, ka par sarunām un līgumiem „atbildīgā” planēta Merkurs atrodas sliktās astroloģiskās kombinācijās. Īpašu uzmanību pievērs dokumentu niansēm. Brīvdienās sirsnīgas un ģimeniskas noskaņas, kopā būšana ar savējiem sagādās daudz prieka, būs arī noderīga domu apmaiņa.

JAUNAVA
Daudz pozitīvu emociju privātajā dzīvē. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās, bet pāriem sirdīs atkal pavasaris. Brīvdienās kaut kur aizej ar mīļoto cilvēku, pasākums izdosies romantisks un iedvesmojošs. Jaunajā nedēļā darbā kārtīgi jāstrādā, bet tas vainagosies ar panākumiem. Raugies, lai paveiktais tiek novērtēts arī materiālā izteiksmē.

SVARI
„Mieru, tikai mieru,” teica Karlsons… Šobrīd jāsargās no emocionālām reakcijām un liekiem satraukumiem. Neklausies citos, it īpaši tādos, kam „viss slikti”. Paļaujies uz saviem spēkiem, zināšanām un intuīciju. Patiesībā ir īstais brīdis jauniem sasniegumiem profesionālajā jomā. Brīvdienās sirsnīga kopā būšana ar savējiem.

SKORPIONS
Nedēļas nogalē būsi noskaņots uz pavasarīgi romantiska viļņa, spēsi saprasties ar mīļoto un gūt prieku no kopā pavadītā laika. Ja kaut kas nav pa prātam, tad runā par to un atšķirīgos viedokļos meklē kompromisu. Darbā vai biznesā nav īstais brīdis, lai koncentrētos uz peļņu, taču iepriekš paveiktais nesīs atdevi. Jāuzmanās no lieliem tēriņiem.

STRĒLNIEKS
Pārdomu laiks. Ieklausies, ko saka priekšā zemapziņa, un dari, pēc kā ilgojas sirds. Sargies no stresa un pārslodzes. Vajadzīgā brīdī saņemsi ģimenes atbalstu. Savējie ir liels spēka avots. Iespējamas interesantas idejas par peļņu, jauni darījumi un iespējas pavairot ienākumus. Pievērs uzmanību dokumentiem un juridiskām lietām.

MEŽĀZIS
Būsi citiem autoritāte, pie kā nāk pēc padoma un atbalsta. Tikai atceries, ka pārāk labam būt arī nav labi, un tev ir arī sava dzīve un intereses. Brīnišķīgs laiks, lai „izrautos” no ikdienības un kaut kur aizbrauktu. Interesanti piedzīvojumi iespējami attiecību jomā. Brīvajiem ļaudīm aizraujoša tikšanās ar turpinājumu.

ŪDENSVĪRS

Atstāsi labu iespaidu uz cilvēkiem un personīgā pievilcība būs arī palīgs lietišķo jautājumu kārtošanā. Finanšu tēma tiešā veidā saistīta ar izaugsmi darbā. Ja tev piedāvā paaugstinājumu vai citu izdevīgu variantu, vispirms noskaidro, kāds būs atalgojums. Piemērots laiks, lai apgūtu ko jaunu, pieteiktos kursos, apmeklētu seminārus.

ZIVIS
Var rasties pēkšņas, oriģinālas idejas par peļņu vai netradicionālu biznesu. Plānos atsijā graudus no pelavām, jo pārāk ambiciozas idejas cerēto labumu tomēr nenesīs. Naudu izdod tikai par praktiskām lietām. Ja kaut ko nevari izprast vai izdomāt ar prātu, tad ieklausies sirdsbalsī. Cilvēki labprāt ar tevi kontaktēsies un prasīs padomus.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe