AUNS
Tev patīk, ja dzīvē „bildes” mainās, ir kustība, jaunas situācijas, jaunas pazīšanās. Kontakti veidojas viegli, bet tomēr izvērtē, ja kāds vēlas sākt aktīvi draudzēties. Vai tie nolūki ir nesavtīgi. Brīvdienās dodies piknikā, pārgājienā, ekskursijā. Paliekot mājās, var sākties „rīvēšanās”.

VĒRSIS
Nedēļas nogalē enerģiju smelsies, ja apmeklēsi kultūras pasākumu vai kādas pilsētas svētkus un pēc tam sarīkosi pasēdēšanu ar tuviem draugiem. Jaunajā nedēļā profesionālie plāni lielāki nekā iespējas tos realizēt. Jānogaida piemērotāks brīdis un vēlreiz jāpārskata ieceres.

DVĪŅI
Uz brīdi apstājies un nekur netraucies, šo nedēļas nogali ieteicams pavadīt rāmi. Apdari saimniecības darbus, parosies virtuvē vai dārzā. Tāpat arī vajag ar tuviniekiem parunāt, draugiem svešatnē piezvanīt. Nākamā darba nedēļa nemierīga. Turi kārtībā naudas lietas.

VĒZIS
Dzīve tavos plānos var ieviest savas korekcijas. Nevajag noskaņoties uz lieliem darbiem vai sākt jaunus projektus. Iespējama bremzēšanās vai neparedzēti apstākļi. Zvaigznes nerāda labvēlīgu vaigu un vislabākais – paņemt  tvaļinājumu. Ja tas nav iespējams, tad vismaz neuzsāc jaunus projektus.

LAUVA
Gribas mazliet papiktoties par to, ka citi nav paveikuši savus pienākumus vai kaut ko sadarījuši pa roku galam. Tračus gan nerīko, tie var pāraugt destruktīvos konfliktos. Brīvajā laikā sirsnīgi pasākumi ar draugiem – aizej uz klubiņu, uzspēlē volejbolu pludmalē.

JAUNAVA
Piemērots laiks redzesloka paplašināšanai. Paskaties, kādi kursi ir tiešsaistē, sērfo internetā, ieskaties, kas jauns bibliotēku piedāvājumā, grāmatnīcās. Jauna informācija noderēs. Svarīga arī attiecību tēma. Pēc iespējas vairāk laika pavadi ar mīļoto. Ja esi sirdī brīvs, tad iespējama iepazīšanās.

SVARI
Svarus dažkārt mēdz uzskatīt par diplomātu zīmi. Pratīs sarunāt, pratīs īstajā brīdī paklusēt vai atrast kompromisu. Tas ir jauki, bet atceries, ka nevajag piekāpties tikai mīļā miera labad. Brīvajā laikā rāmi atpūties, izgulies, aizbrauc pie dabas. Kādam var nākties pieņemt nopietnus lēmumus sirdslietās.

SKORPIONS
Var rasties vēlme kaut ko savā dzīvē mainīt, nojaucot esošo kārtību un dodot ceļu kam jaunam. Skorpionu uzskata par spēcīgāko zodiaka zīmi, un tev noteikti viss izdosies. Darba nedēļas sākumā būs daudz enerģijas, ko vajadzētu izmantot lietderīgi. Veic reformas darbā vai biznesā.

STRĒLNIEKS
Darbs prasīs radošu iedvesmu, bet ar veikumu būsi apmierināts. Galvenais ievērot precizitāti un nepieļaut kļūdas. Iesaisties jaunos projektos, pievērsies privātam biznesam, runā ar priekšniecību par algas pielikumu. Brīvajā laikā iespējami raibi piedzīvojumi sirdslietās.

MEŽĀZIS
Nedēļas nogalē domas kavēsies pie filozofiskiem jautājumiem, un radīsies daudz neskaidrību. Pie pamatojuma un vērtīgām atziņām nonākt palīdzēs dzīves pieredze un intuīcija. Svarīga prasme sadarboties un respektēt citu viedokli. Jaunajā nedēļā kādam aktualizēties ar karjeru saistīti jautājumi.

ŪDENSVĪRS
Pirmajā vietā attiecības. Brīvajiem cilvēkiem iespējama romantiska iepazīšanās. Jaunās nedēļas sākumā dažiem uzlabosies finanšu situācija, un gribēsies arī krietni rosīties. Darbā samērā nemierīgi, un, ja esošā situācija neapmierina, ir vērts palūkoties pēc labāka varianta.

ZIVIS
Veiksmīgas sarunas par projektu realizāciju. Labas peļņas iespējas, ko nedrīkst sabojāt ar nepārdomātu rīcību. It īpaši – ja runa par lielu naudu. Iespējamie ieguvumi un zaudējumi iet cieši līdzās viens otram. Jā… un ar brīvdienu tēriņiem tā apdomīgi. Nedēļas nogalē sekmīgs laiks mājas darbiem.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe