HOROSKOPI (2 XII – 8. XII)

0
196

AUNS
Būsi noskaņots ļoti enerģiski un mērķtiecīgi. Neviena jūra nebūs par dziļu un neviens kalns par augstu. Virzies uz priekšu un piepildi savas vēlmes. Labas iespējas izcelties profesionālajā jomā un nostiprināt autoritāti. Brīvdienās gan labi jāatpūšas, prieks no aktīvas atpūtas vai sporta kluba apmeklējuma.

VĒRSIS
Var nākt atklāsme, ka ar esošām zināšanām profesionālajā jomā ir par maz. Taču viss ir labojams! Piesakies kursos vai meklē noderīgu informāciju internetā un specializētā literatūrā. Darbā ies diezgan nemierīgi, nesatraucies par niekiem un neiesaisties strīdos. Brīvdienās radošas izklaides.

DVĪŅI
Daudz enerģijas veltīsi darbam. Ir iespējas saņemt novērtējumu gan morālā, gan materiālā izteiksmē. Piemērots brīdis arī sava biznesa veidošanai. Veiksmīga darbošanās komandā un līdzcilvēku atbalsts. Privātajā dzīvē sirsnīgas noskaņas, brīvdienas labprāt pavadīsi ar saviem mīļajiem.

VĒZIS
Neplāno lielus, svarīgus pirkumus, lai tie paliek uz vēlāku laiku. Iespējams iztērēties pārāk daudz vai nonākt pie secinājuma, ka manta patiesībā nemaz nebija vajadzīga. Ar naudu jābūt apdomīgam. Patlaban ir vērts pievērsties karjerai vai privātajam biznesam, var pavērties jaunas iespējas.

LAUVA
Jukas ikdienā var rasties no nepārdomātas rīcības un straujuma. Nedari un nepieņem lēmumus steigā. Daudz pūļu prasīs darbs, esi precīzs un atbildīgs. Tajā pat laikā sekmīgi nokārtosi dažādus lietišķos jautājumus. Brīvdienas pavadi ar mīļoto cilvēku, būs interesantas sarunas un noderīga domu apmaiņa.

JAUNAVA
Gribēsi izzināt un uzzināt, iegūt jaunu informāciju, ko likt lietā profesionālajā jomā. Kas meklē, tas atrod – kursos, seminārā vai sarunās ar kolēģiem uzzināsi tieši to, kas nepieciešams. Svarīga arī privātā dzīve. Dvēseles dziļumos kvēlos ilgas pēc uzticīgas un patiesas mīlestības. Jūtu gamma būs daudzkrāsaina.

SVARI
Ienākumi no paša paveiktā. Cik čakls būsi, tik arī saņemsi. Taču ir vērts veidot kontaktus nākotnei, ir iespējas noslēgt izdevīgus darījumus. Sekmīgs laiks, lai risinātu sarunas ar bankām par kādu lielāku pirkumu. Brīvdienās gribēsi rosīties mājas saimniecībā un iesaistīsi visu ģimeni.

SKORPIONS
Par peļņu sūdzēties nevarēsi, taču pastāv iespējas nopelnīt vēl vairāk. Ja esošā situācija tevi neapmierina, tad lūkojies pēc labāk apmaksātas vietas vai runā par algas pielikumu. Brīvajiem ļaudīm sirdslietu piedzīvojumi. Kaislības sildīs drēgnajos vakaros un dos gaišumu dvēselē.

STRĒLNIEKS
Optimisms pāri visam! Lai arī kā dzīve bangotu, tu būsi viļņa galotnē. Īstajā brīdī satiksi īstos cilvēkus, norunāsi, sarunāsi un „sabīdīsi lietas”. Burvīgs laiks ienākumu pavairošanai vai biznesa attīstīšanai. Nedēļas nogalē atpūties nesteidzīgā gaisotnē ar ģimeni vai mīļiem draugiem.

MEŽĀZIS
Profesionālajā jomā pievērs uzmanību juridiskām niansēm, likumiem un rīkojies precīzi un atbildīgi. Kolēģi un sadarbības partneri to ļoti augstu novērtēs. Privātajā dzīvē ilgosies pēc stabilitātes un drošā pleca, kas ir līdzās priecīgos un ne tik priecīgos brīžos. Sirsnīgas sarunas viesīs skaidrību.

ŪDENSVĪRS
Jāgādā par mieru un saticību mājās. Ieklausies mīļotajā cilvēkā, neuzskati savu taisnību par vienīgo patieso un esi tolerants. Mīlestība plaukst labestībā un sirsnībā. Brīvdienas ir īstais laiks, ko veltīt saviem tuvajiem un mīļajiem. Darba nedēļā iespējas izcelties. Kāds var saņemt karjeras piedāvājumu.

ZIVIS
Tu esi krietns darba rūķis, taču radošā dvēsele ik pa laikam ilgojas pēc brīva peldējuma un nelielas bohēmas. Brīvdienās atļaujies paslinkot, pasapņot vai pasēdēt ar draugiem omulīgā krodziņā. Jaunajā nedēļā vajadzēs kārtīgi pastrādāt, satikties ar darījumu partneriem, risināt nopietnas sarunas.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe