HOROSKOPI (21. I – 27. I)

645

AUNS
Būsi gatavs atrasties pirmajās rindās un vest aiz sevis citus. Ar šādu enerģijas lādiņu gan jāuzmanās no pārsteidzības. Ja plāno sākt ko jaunu, izrēķini visus “par” un “pret”. It īpaši apdomīgam jābūt naudas lietās. Neaizraujies ar iepirkšanos atlaižu vilinājuma iespaidā. Brīvdienās prieku sagādās izbrauciens kopā ar mīļiem cilvēkiem.

VĒRSIS
Mīli sevi un parūpējies par ziemas vitamīnu devu. Brīvdienās vajadzētu mierīgi atpūsties, izgulēties, doties garākā pastaigā pie dabas vai vienkārši pabūt vienatnē ar sevi. Jaunā darba nedēļa solās būt trauksmaina. Uzņemies tik, cik vari paveikt. Pretējā gadījumā būs daudz stresa, toties sekmēsies lietišķie jautājumi.

DVĪŅI
Profesionālajā jomā izcelsies ar idejām un oriģināliem risinājumiem. Tavu veikumu pamanīs, novērtēs un vēlāk iespējams vilinošs sadarbības vai karjeras piedāvājums.. Brīvdienā esi kopā ar mīļoto un tuviem cilvēkiem, valdīs sirsnīgas, ģimeniskas noskaņas. Brīvajiem ļaudīm iespējas satikt cilvēku, ar kuru saistīt savu nākotni.

VĒZIS
Brīvdienas labas, lai paveiktu mājas darbus, parosītos virtuvē un palutinātu savus mīļos. Jaunajā nedēļā darbā vai biznesā iespējamas negaidītas situācijas. Pirms pieņemt lēmumus „izpūt gaisu” un padomā, par ko ir un par ko nav vērts satraukties. Svarīgās lietās paļaujies uz sevi, nevis citu solījumiem – var nākt vilšanās.

LAUVA
Kaut arī tev piemīt izteiktas līdera dotības un gandrīz par visu ir savs viedoklis, šobrīd svarīga prasme sadarboties. Komandā ar domubiedriem būs labāki panākumi darbā vai biznesā. Savukārt mājas vidē mīļāk un saskanīgāk, ja ieklausīsies tuviniekos. Viņi var piespēlēt ļoti noderīgas idejas. Kopā pavadītas brīvdienas sniegs prieku.

JAUNAVA
Ļoti svarīga finanšu tēma – jāraugās, kur un kā vari nopelnīt vairāk. Varbūt ir vērts runāt par algas pielikumu, uzņemties papildu pienākumus, vai organizēt savu biznesu. Galvenais – nesēdēt ar klēpī saliktām rokām! Laiks darboties. Ja finanšu lietās nebūs stabilitātes, tas atsauksies uz garastāvokli. Sirdslietās saviļņojošas kaislības.

SVARI
Dienas paskries nemanot, organizējot tikšanās, apspriežoties un aktīvi rosoties. Darbā var izraisīties strīdi, bet labāk no tiem turēties tālāk. Varbūt pat būsi samierinātājs – tas cilvēks, kurš atrod visiem pieņemamu risinājumu. Ja esošā situācija tevi neapmierina, vari meklēt citu darbavietu. Brīvajiem ļaudīm iespējamas jaunas vēsmas sirdslietās.

SKORPIONS
Domīgas noskaņas – gribēsi ik pa brīdim pabūt vienatnē, un gremdēties apcerēs. Tomēr tas var noskaņot uz pesimistiskas stīgas, tāpēc brīvdienās vajadzētu izkustēties, pasportot. Tikai bez ekstrēmām nodarbēm. Jaunajā nedēļā pievērsies finansēm un peļņas jautājumiem. Iespējas papildināt ienākumus, bet jāseko līdzi juridiskām niansēm.

STRĒLNIEKS
Apkārt daudz cilvēku, dažādas tikšanās, sarunas, darīšanas. Atradīsies notikumu epicentrā un būsi citiem autoritāte. Raugies, lai panākumi nepadara lepnu, un uzklausi arī kritiku vai atšķirīgus viedokļus. Brīvdienās pievērsies mājas saimniecībai. Iespējams, kaut ko vajag saremontēt vai pārkārtot. Brīvajiem ļaudīm – laiks randiņam.

MEŽĀZIS
Nesaisties ar cilvēkiem, kas ietilpst „viss ir slikti” kategorijā. Viņu čīkstēšana arī Tev var pabojāt omu. Ja jūties nīgrs un neapmierināts, tad brīvdienās vislabāk izlādēties sportiskās aktivitātēs. Dodies ar ģimeni vai draugiem slēpot, nūjot vai darīt ko citu sirdij tīkamu. Attiecību jomā sargies no strīdiem un nepārdomātas rīcības.

ŪDENSVĪRS
Piemērots laiks domubiedru un sponsoru meklējumiem. Izej sabiedrībā, iepazīstini ar savām idejām, var izdoties satikt īstos cilvēkus. Tevi pavadīs labvēlība, pratīsi sevi pasniegt, komunicēt un uzsmaidīt. Kāda tikšanās var saviļņot sirdi un iemest tajā dzirkstelīti. Ja esi ar kādu kopā, brīvdienās apmeklē klubu vai ballīti.

ZIVIS
Var nākties pierādīt savu viedokli priekšniecībai vai darījumu partneriem, iespējamas arī pārmaiņas ierastajā darbu ritmā. Lieki nestrīdies, bet balsties uz situācijas juridiskajiem aspektiem. Ja nepieciešams, vari paļauties uz draugu padomiem un atbalstu. Attiecību tēma nebūs pirmajā vietā, taču šo un to gribēsies ar otro pusīti izrunāt.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe