AUNS
Daudz trauksmes, dienas skries strauji un dinamiski. Ir iespējas parādīt sevi darbā, nostiprināt autoritāti un pavairot ienākumus. Nekautrējies apspriest samaksas jautājumus. Brīvdienās esi kopā ar ģimeni un mīļoto cilvēku. Brīvajiem ļaudīm ir iespējas iepazīties, bet vairāk – kārtojot darba jautājumus.

VĒRSIS
Pirmajā vietā attiecības, sirdslietu un ģimenes tēmas. Ja šobrīd esi viens, saposies – pelēkajā rudenī uzvelc apģērbu košās krāsās un dodies sabiedrībā. Tava pievilcība nepaliks bez ievērības un ir iespējas satikt kādu, kas sirdij liek pukstēt straujāk. Darba jautājumos nepieņem sasteigtus lēmumus.

DVĪŅI
Brīvo laiku pavadi ar savējiem, brīvdienās varat kopā apdarīt mājas darbus, uzpost un izdaiļot telpas, bet pēc tam sarīkot mājas ballīti. Profesionālajā jomā vēlams orientēties uz jauniem sasniegumiem un mēģināt pakāpties pa karjeras kāpnēm. Izcelsies ar novatoriskām idejām un tevi novērtēs.

VĒZIS
Prāts darbosies augstā līmenī, un tu viegli uztversi informāciju. Viss, ko uzzināsi, nākotnē noderēs. Tāpat arī sekmīgs periods sadarbībai ar ārzemēm, lietišķajiem kontaktiem vai ceļošanai. Kādam ar ārzemju tēmu var sasaistīties arī sirdslietas. Brīvajiem ļaudīm sirdī var iekrist kāda rudenīgi sārta dzirkstīte.

LAUVA
Mājās, savā valstībā, jutīsies vislabāk, neatkarīgi no tā vai tev ir ģimene vai šobrīd dzīvo viens. Vari veikt nelielu remontu, izdaiļot interjeru, mainīt dzīvesvietu. Svarīga būs arī finanšu tēma. Ja esošā situācija tevi neapmierina, meklē izdevīgus variantus vai pievērsies privātajam biznesam.

JAUNAVA
Nopietni pienākumi un atbildība. Var nākties kārtot sarežģītus jautājumus un pieņemt svarīgus lēmumus. Tajā pat laikā paveiktajam būs rezultāti materiālā izteiksmē. Ja neesi apmierināts ar saviem ienākumiem, domā, kā tos pavairot. Attiecībās gādā par saskaņu un izrunājies no sirds ar mīļoto cilvēku.

SVARI
Palēnām, pamazām… Ja darīsi kaut ko ātrumā vai emociju iespaidā, rezultāta nebūs. Drīzāk pretēji. Pastāv iespēja pabojāt attiecības ar līdzcilvēkiem. Darba jautājumus risini konstruktīvi un ieklausies kolēģu viedoklī. Ar apdomīgu rīcību atradīsi iespējas pavairot ienākumus.

SKORPIONS
Ātri sapratīsies ar līdzcilvēkiem un sekmīgi izveidosi kontaktus. Galvenais, lai sarunas pozitīvā gaisotnē noved pie kāda rezultāta. Tikai nepaļaujies uz mutiskiem solījumiem – lietišķajā jomā viss jānoformē juridiski korekti. Svarīga loma arī sirdslietām. Romantiskas noskaņas rudens vakarus darīs gaišākus.

STRĒLNIEKS
Pārdomas par dzīvi un globālām tēmām – tādas mazliet sentimentālas noskaņas rudens lapu zeltā. Dažu brīdi var rasties sajūta, ka līdzcilvēki nesaprot, ko vēlies pateikt. Izskaidro divas reizes un nepaļaujies uz citu solījumiem. Veiksmīgs laiks jauniem biznesa projektiem un peļņai.

MEŽĀZIS
Kurš teica, ka būs viegli? Darbā uz taviem pleciem gulsies atbildība un vajadzēs pieņemt nopietnus lēmumus. Bet tu jau pie tā esi pieradis. Kārtības mīlestība un atbildības sajūta ir tavi trumpji. Gūsi atzinību un nostiprināsi autoritāti. Derētu papildināt zināšanas, apmeklējot kursus vai seminārus.

ŪDENSVĪRS
Brīvdienās apdari pašus nepieciešamākos mājas darbus un tad mierīgi atpūties. Vēlams kāds brīdis vienatnes, lai sakārtotu domas. Publiski pasākumi vai ballītes nav vēlamas, tikai velti iztērēsi laiku. Ir vērts apsvērt jaunus peļņas plānus. Radīsies interesantas idejas, bet neatdod tās citiem tāpat vien.

ZIVIS
Visu informāciju, kas tev ir svarīga, pārbaudi. Kā mēdz teikt: medaļai ir divas puses… Darbā būs nopietni jāstrādā un kaut kas var bremzēties no tevis neatkarīgu apstākļu dēļ. Tāpēc brīvdienās labi jāatpūšas. Vislabāk to darīt, satiekoties ar seniem, labiem draugiem vai apmeklējot kultūras pasākumus.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe