AUNS
Pārdomu un iedziļināšanās laiks. Gribēsi apstāties, apdomāt, izvērtēt gada laikā paveikto un noskaņoties jauniem mērķiem. Prieku sagādās Jaungada svētku dāvanu gādāšana saviem mīļajiem. Pēc svētkiem ar pilnu jaudu jāķeras pie darbiem, jo var rasties negaidītas peļņas iespējas.

VĒRSIS
Dažādas radošas idejas birs kā no pārpilnības raga. Liec tās lietā – par rezultātu būs prieks pašam un cilvēkiem. Ar entuziasmu gatavosies gada nogales svētkiem, domāsi, kā iepriecināt radus un draugus. Taču, ja pirms nākamā darba cēliena gribi izvēdināt galvu, dodies ceļojumā.

DVĪŅI
Gadumija pienāks negaidot, jo līdz matu galiņiem būsi iekšā darba pienākumos. Var rasties jauni karjeras izaicinājumi vai veiksmīgi darījumi, ja tev ir savs bizness. Mājas dzīvē jāgādā par saticību, nav vērts šķiest enerģiju sīkos strīdiņos. Svētkos esi kopā ar savējiem.

VĒZIS
Vēlme paplašināt redzesloku vai apgūt ko jaunu. Lasi, izglītojies, apmeklē izzinošas lekcijas. Tāpat arī labvēlīgs laiks ceļojumam. Vari doties gadumiju nosvinēt kādā citā valsti. Ja paliksi mājas, tad klāj svētku galdu un aicini ciemos tuvākus un tālākus radus un mīļus draugus.

LAUVA
Darbā iespējami pavērsieni vai pārmaiņas, kas tev nebūs īsti pa prātam. Necenties par katru cenu pierādīt savu taisnību, nav vērts izšķiest spēkus cīņā ar vējdzirnavām. Svētkus vislabāk nosvinēt šaurā lokā ar vistuvākajiem cilvēkiem. Sagādā viņiem kādu mīļu pārsteigumu.

JAUNAVA
Gadumijas svētkos prieku sagādās tuvinieku klātbūtne, rūpes citam par citu, ar mīlestību uzklāts svētku galds un gaišās svecīšu liesmas. Savējo sajūta ir neatsverama. Taču darbi neļaus par sevi aizmirst. Gan pirms, gan pēc svētkiem daudz pienākumu. Nekautrējies runāt par atalgojumu.

SVARI
Darbā daudz pienākumu, ko jāpaspēj paveikt līdz gadu mijai. Saplāno laiku rūpīgi, lai dāvanu iegāde nepaliek uz pēdējo brīdi. Atceries arī par sevi – iegādājies kaut ko skaistu sirdij. Garajās brīvdienās atrodi kādu brīdi vienatnei, lai padomātu par nākotnes plāniem. Radīsies jaunas idejas.

SKORPIONS
Mīlestība sildīs un iedvesmos. Atrodiet laiku sev diviem vien un sarīkojiet kopā romantisku pasākumu. Darbs un bizness gan arī būs svarīgs. Esi apdomīgs un uzmanīgs, it īpaši naudas lietās. Ar Jaungada dāvanām nevajag pārspīlēt, jo vērtība nav cenā, bet mīļumā, ar kādu tās sarūpētas.

STRĒLNIEKS
Svētkos gribēsi satikt, apciemot un apsveikt cilvēkus, kas tev dzīvē ir svarīgi. Sagatavo dāvanas jau laikus, lai nav «jāburzās» pa pārpildītajiem veikaliem. No jaunā gada darbā iespējamas kādas pārmaiņas, taču tu no tām vari būt ieguvējs. Lūko, kā palielināt ienākumus.

MEŽĀZIS
Ir situācijas, kurās jārunā. Vienalga, vai tas skar darba vai privātās lietas. Atklātība nāks tikai par labu – gan darbā, gan privātajā dzīvē. Ja ir iespējas, dodies nelielā ceļojumā. Ja svētkus sagaidīsi mājās, ielūdz ciemos arī draugus. Pēc svētkiem atgriežoties darbā, būs daudz pienākumu.

ŪDENSVĪRS
Šis ir periods, kad mazliet vajag palikt vienatnē un sakārtot domas. Darbā pārāk nepārpūlies, izdari to, kas jādara, bet neuzņemies papildu pienākumus. Prieku sagādās gatavošanās svētkiem, dāvanu iegāde un cienasta gatavošana. Gadumijas svētku svinēšana būs izdevusies!

ZIVIS
Labas iespējas darbā vai biznesā ielikt pamatus tālākai nākotnei. Tikai nerīkojies steigā un visus lēmumus rūpīgi pārdomā. Ziemassvētkus atzīmē šaurā ģimenes lokā, bet Jaungadā vari doties ciemos vai apmeklēt kādu publisku pasākumu. Satiksi interesantus cilvēkus un jautri pavadīsi laiku.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe