HOROSKOPI (22. VII – 28. VII)

652

AUNS
Radīsies interese uzzināt ko jaunu, paplašināt redzesloku vai doties tālākā ceļojumā. Prāts un intelekts augstā līmenī. Piemērots brīdis ienākumu pavairošanai, nepalaid garām iespējas. Šis ir laiks, kad vari nostiprināt esošās attiecības vai veidot jaunas. Galvenais, lai būtu abpusēji nopietni un tālejoši nolūki. Ar tēriņiem sadzīves vajadzībām gan uzmanīgi.

VĒRSIS
Darbā pienākumu netrūks. Uz taviem pleciem gulsies atbildība, un citiem būs ko pamācīties. Ir vērts mērķēt augstāk pa karjeras kāpnēm. Diezgan emocionāli uztversi notikums sev apkārt. Šī iemesla dēļ vajadzētu turēties tālāk no negatīvi noskaņotiem ļaudīm. Prātā nāks neskaitāmas oriģinālas idejas, ko vērts izmēģināt.

DVĪŅI
Sirds ilgosies pēc jauniem iespaidiem. Jo vairāk izbaudīsi, jo vairāk enerģijas uzkrāsi. Kādam ceļošana var saistīties arī ar sirdslietām, un ar jaunu draugu iegūšanu. Ja nekur nebrauksi, tad darba pienākumos būsi iekšā līdz matu galiņiem. Iespējams, nāksies aizvietot kādu atvaļinājumā esošu kolēģi. Taču tā būs atkal jauna pieredze.

VĒZIS
Jau kādu laiku mieru neliek visdažādākās idejas un vēlme neapstāties pie sasniegtā. Izvērtē dažādas peļņas iespējas un neliec visu uz vienas kārts. Eksperimenti dažādos «spēles lauciņos» attaisnosies. Ja tevi aicina piedalīties sabiedriskās aktivitātēs, neatsaki. Būs pozitīvisms un arī iespējas gūt jaunus paziņas.

LAUVA
Tev ir viedoklis, zināšanas un daudz dotību. Šobrīd ir personības izaugsmes laiks, kad vari savas spējas attīstīt vairāk. Ir enerģija, vēlme darboties un arī spēja vēlamo rezultātu panākt ar šarmu un argumentēšanas prasmi. Iespējams kāds pēkšņs karjeras piedāvājums. Attiecībās svarīgi uzklausīt otrās pusītes viedokli.

JAUNAVA
Piemērots periods mājas darbiem, lai remontētu un pārkārtotu. Būsi pirmais darītājs un ar savu entuziasmu aizrausi pārējos. Taču arī darbs prasīs atdevi un iedvesmu. Tur var rasties neskaidras situācijas, tāpēc netici uz vārda visam, ko cilvēki runā, bet pārbaudi informāciju pats. Brīvajos brīžos derētu pabūt vienatnē.

SVARI
Iespējams, tevi aicinās piedalīties pasākumos, prezentācijās vai iesaistīties labdarībā. Tāpat arī var nākties uzņemties kādus sabiedriskos pienākumus darba kolektīva labā. Piemērots laiks redzesloka paplašināšanai, mācībām un ceļojumu plānošanai. Brīvdienas velti mājas darbiem un apciemo tālākus radus. Svarīgās lietās ieklausies intuīcijā.

SKORPIONS
Ļoti aktīvs laika periods. Lieliskas iespējas var pavērties karjerā vai biznesā – idejas, kontakti, lieli plāni. Tajā pat laikā svarīga attiecību tēma. Mīlestība sildīs sirdi, tomēr ne viss būs pa prātam. Vajadzētu brīvajā laikā ar otro pusīti kaut kur aizbraukt vai aiziet uz pasākumu. Tas ļaus izrauties no rutīnas un dos iespaidus, kas satuvina.

STRĒLNIEKS
Pirmajā vietā mājas dzīve. Pienākumu daudz, taču visu, kas tur darāms, paveiksi ar prieku un vieglumu. Vari iegādāties saimniecībā noderīgas lietas un veikt dažādus pārkārtojumus. Finanšu jomā gaidāma veiksme, jaunas iespējas, izdevīgi piedāvājumi. Galvenais, nepārvērtē iespējas un akli nepaļaujies tikai uz veiksmi.

MEŽĀZIS
Jāsargās izšķiest enerģiju tukšgaitā. Pievērsies darbiem, par kuru rezultātu esi pārliecināts, un necenties paveikt pārāk daudz, citādi viss paliks pusdarīts. Turklāt pārslodze var ietekmēt pašsajūtu. Nerīko reformas un «revolūcijas» mājas vidē, radiņi būs nemierā. Iespējamas domstarpības sadzīviskos jautājumos, taču viss ir risināms.

ŪDENSVĪRS
Sekmīgs laiks lietišķām darīšanām, biznesam un kontaktu veidošanai. Tomēr nāksies rēķināt, kā līdzsvarot ienākumus un izdevumus. Meklē jaunas iespējas, kas ļautu labi nopelnīt. Brīvo laiku labprāt pavadīsi mājās, ģimeniskā atmosfērā, un ar mīļoto cilvēku sapratīsies teju vai no pusvārda. Savējie – tas ir labākais atbalsts.

ZIVIS
Tu esi izpalīdzīgs cilvēks, bet nepieļauj situācijas, kad tas tev pašam kļūst par apgrūtinājumu. Uzklausi, atbalsti, bet ar mēru. Patlaban svarīgi saprast, ko vēlies un kurp virzies. Var aktualizēties izglītības tēma. Pievērsies mācībām neatkarīgi no vecuma un iepriekšējās izglītības. Jaunas zināšanas noderēs arī darbā – vari pretendēt uz augstāku amatu.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe