AUNS
Atkal jau darbs, darbs, darbs. Tas prasīs daudz enerģijas, bet nav teikts, ka viss virzīsies uz priekšu ideāli. Necīnies ar vējdzirnavām, un, ja kaut kas nekust no vietas – piebremzē, bet, ja kādas norunas izjūk, nepārdzīvo. Brīvdienās iepriecini sevi ar pavasarīgām skaistumkopšanas procedūrām.

VĒRSIS
Laiks skries kā vēja spārniem, un tas radīs stresu. Mēģini rūpīgi saplānot laiku un neuzņemies pārāk daudz pienākumu. Brīvdienās parosies mājas saimniecībā un sazinies ar draugiem svešatnē. Ikdienā liela nozīme ģimenes un tuvinieku atbalstam. Labi, ka apkārt ir savējie!

DVĪŅI
Nedēļas nogali vajadzētu veltīt mājas saimniecībai, veikt ģenerāltīrīšanu, pabūt kopā ar savējiem, sagatavoties jaunajai darba nedēļai. Tā solās būt diezgan ražīga, bet arī nemiera pilna. Labs periods darīšanām iestādēs vai bankās. Sekmīgi nokārtosi lietišķus jautājumus.

VĒZIS
Pirmajā vietā ģimene. „Turēsi rūpi” par tuviniekiem, gribēsi palīdzēt, bet – atceries: kas par daudz, tas par skādi. Kāds to var uztvert kā iejaukšanos privātajā dzīvē. Lietišķajā jomā šobrīd iespējamas neprognozējamas situācijas. Var izjukt norunas, bet var arī rasties pavisam jauni priekšlikumi.

LAUVA
Prāts atvērts jaunām zināšanām – meklē noderīgu informāciju literatūrā vai internetā. Tā būs vislabākā nodarbe nedēļas nogalē. Svarīga attiecību joma – ja rodas nesaprašanās, par labu nāks sirsnīgas un atklātas sarunas. Lai arī šobrīd daudz kas bremzējas, tev var būt jaunu iespēju laiks.

JAUNAVA
Mīlestība iedvesmos. Pavasaris jau ir tik tuvu, bet tas parasti ir īpašs laiks – sirds pukst straujāk un romantiskas noskaņas nes pus solīti virs zemes. Izbaudi jaukos mirkļus. Var izveidoties sekmīga sadarbība saistībā ar ārzemēm, visticamāk, patlaban kādā virtuālā projektā.

SVARI
Izcelsies ar idejām un kreatīvu pieeju, prātosi, kā palielināt ienākumus, taču pašam jābūt „formā”. Tāpēc brīvdienas pavadi rāmi nesteidzīgā mājas atmosfērā. Gādā par saskaņu ar mīļoto, uzklausi bērnu vēlmes un palīdzi vecākās paaudzes radiņiem. Jāuzkrāj spēki.

SKORPIONS
Ko iesākt šajā sarežģītajā laikā? Vislabākais – palikt mājās, ja tas iespējams, un veltīt laiku, lai izglītotos. Jaunas zināšanas noteikti nāks par labu un noderēs nākotnē. Tāpat arī uzmanība pievēršama attiecībām ar mīļoto. Iepriecini viņu ar mazu dāvaniņu vai brīvdienu maltīti, kas pagatavota ar mīlestību.

STRĒLNIEKS
Veiksme ir ar tevi. Var pavērties pavisam negaidītas iespējas labi nopelnīt. Pašam radīsies daudz ideju, un īstajā brīdī satiksi īstos cilvēkus. Var gadīties, ka kāds projekts sasaistās ar ārzemju tēmu. Mājas dzīvē daudz pienākumu un dažādi saimniecības darbi. Ķersies pie tiem ar prieku un entuziasmu.

MEŽĀZIS
Plānojot pārmaiņas dzīvē, vispirms izvērtē, kas ir un kas nav izdevīgi, un ko vari iegūt un ko pazaudēt. Noderēs dzīves pieredze, un tu tiksi skaidrībā, kas darāms. Aizraujoši piedzīvojumi iespējami sirdslietu jomā. Simpātijas dzirkstīs kā šampanietis kristāla glāzē.

ŪDENSVĪRS
Vajag apstāties un padomāt, atpūsties un koncentrēties jauniem plāniem. Ja arī šobrīd ir tā, kā ir, tas nenozīmē, ka visa dzīve apstājas. Lielisks laiks, lai apgūtu ko jaunu, sameklētu un apkopotu informāciju, un rakstītu jaunus projektus. Tāpat arī piemērots periods svarīgiem mājas darbiem.

ZIVIS
Sirds notrīs pavasara nojausmās, un to piepilda sapņaina romantika. Izstarosi šarmu un cilvēki izrādīs simpātijas. Spēsi daudz paveikt un aizraut arī citus. Ja šobrīd dzīves ritms ir nesteidzīgāks, tad apsver jaunus plānus. Labs laiks, lai sapulcētu ap sevi domubiedrus.

Sagatavoja sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe