HOROSKOPI (24. VI – 30. VI)

615

AUNS
Nedēļas nogalē vajadzētu iziet sabiedrībā, satiksies ar draugiem, apmeklēt kultūras pasākumus. No šīm aktivitātēm gūsi pozitīvas emocijas. Varbūt arī izveidosies jauni kontakti vai radīsies simpātijas. Attiecību jomā gan iespējamas dažādas pārdomas. Ja esi ģimenes cilvēks, gādā par saticību mājās.

VĒRSIS
Daudz lietišķo kontaktu, tikšanās ar draugiem, iespējas iepazīties ar interesantiem cilvēkiem. Piemērots periods jauniem projektiem, sadarbībai ar ārzemēm un arīdzan ceļošanai. Dienu steigā neatstāj novārtā mājas saimniecību, tuviniekiem tas var nepatikt. Jāsargās no stresa un pārslodzes.

DVĪŅI
Brīvdienas vajadzētu pavadīt mierīgi atpūšoties, jo gandrīz visās dzīves jomās tāds trauksmains laiks. Ja ir iespējas pakāpties pa karjeras kāpnēm, piesaki savu kandidatūru. Sekmīgi parādīsi profesionālo varēšanu un gūsi atzinību. Esi apdomīgs naudas lietās, nevajadzētu uzņemties kredītsaistības.

VĒZIS
Dienas ritēs steidzīgi un dažu brīdi nesapratīsi, kur paliek laiks. Tikko bija rīts – un tepat jau vakars klāt. Prātā daudz labu ideju, jauni kontakti un saimnieciskā rosība. Veiksmīgi nokārtosi lietišķās darīšanas, kas saistās ar iestādēm vai komunālajiem dienestiem. Pievērs uzmanību naudas lietām.

LAUVA
Būsi šarmants un pievilcīgs, kas palīdzēs atvērt daudzas durvis, arī uz cilvēku sirdīm. Ģimenē jāgādā par saticību, savukārt brīvajiem ļaudīm pret jaunu iepazīšanos vēlams izturēties vērtējoši. Brīvdienās aizbrauc kaut kur, izraujies no ierastās vides. Vari plānot arī tālāku ārzemju ceļojumu.

JAUNAVA
Jāpievērš uzmanība finanšu lietām – turi kārtībā rēķinus, savlaicīgi veic maksājumus un pirkumu lietderību kārtīgi izvērtē. Nauda var aizplūst gluži nemanot. Taču neraizējies – gan atkal nopelnīsi, jo darbā ir labas iespējas izvirzīties. Brīvdienās sarīko nelielu ballīti radiem.

SVARI
Dienu gaita un veiksme darbos lielā mērā atkarīga no emocijām. Izvairies no negatīvi noskaņotiem ļautiņiem, kuri nepārtraukti žēlojas. Darbā vai biznesā iespējas izveidot jaunus kontaktus, bet jāpievērš uzmanība juridiskām niansēm. Svarīga nozīme būs sirdslietām, brīvajiem ļaudīm – iepazīšanās.

SKORPIONS
Darbā esi precīzs, visu dari apdomīgi, jo pastāv riski kļūdīties. Turies tālāk no situācijām, kur citi skaidro attiecības, un neuzskati savu viedokli par vienīgo pareizo. Tas palīdzēs labāk saprasties ar līdzcilvēkiem. Piemērots laiks mājas darbiem un romantiskam pasākumam ar mīļoto cilvēku.

STRĒLNIEKS
Sekmīgs periods prezentācijām un sabiedriskām aktivitātēm. Brīvdienās prieku sagādās dažādi kultūras un mākslas pasākumi kopā ar ģimeni vai tuviem draugiem. Darba nedēļā jauni darījumu kontakti un peļņas iespējas, taču jāpadomā arī par atpūtu. Sekmīgs laiks ceļojuma plānošanai.

MEŽĀZIS
Liela atbildība pret uzticētajiem pienākumiem – uz tevi var paļauties jebkurā situācijā. Atrisināsi dažādus jautājumus, taču ieklausies citu cilvēku viedoklī vai padomos. Ja uzspiedīsi savu pozīciju, var izcelties strīdi. Un ne vienmēr tajos dzimst patiesība. Attiecību jomā krāsaini piedzīvojumi.

ŪDENSVĪRS
Sajutīsi spēku pieplūdumu, radīsies jauni plāni un vēlme parādīt savus talantus. Realizēt ieceres var palīdzēt draudzīgi kontakti vai seni darījumu partneri. Mājas dzīve nemierīga – iespējams, jāpalīdz radiniekiem atrisināt kādi sadzīviski jautājumi, bet brīvdienās gaida saimniecības darbi.

ZIVIS
Intuīcija palīdzēs visdažādākajās dzīves situācijās. Spēsi redzēt cauri cilvēkiem un izprast viņu rīcības motīvus. Darbā atbildīgi pienākumi, taču svarīgi, lai tas tiek novērtēts gan morālā, gan materiālā izteiksmē. Ja tā nav, tad ir vērts meklēt citu darbu. Un nekautrējies apspriest atalgojuma jautājumus.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe