HOROSKOPI (25. II – 2. III)

840

AUNS
Būsi aizņemts ar darbu un sabiedrisko dzīvi. Ir iespējas izcelties un izvirzīties, tādējādi pakāpjoties pa karjeras kāpnēm. Labprāt iesaistīsies sabiedriskās aktivitātēs, piedalīsies saviesīgos pasākumos un satiksies ar draugiem. Brīvdienās atrodi laiku sev, lai kādu brīdi pabūtu vienatnē.

VĒRSIS
Strādāsi enerģiski un ar atdevi, un tā rezultātā daudz paveiksi. Ja kaut kas nevirzās uz priekšu tā, kā biji iecerējis, nepiktojies – tev pietiek pacietības un neatlaidības, lai panāktu iecerēto. Veiksmīgi apgūsi jaunas zināšanas un risināsi ar ārzemēm saistītus jautājumus. Privātajā jomā svarīgas ģimeniskās vērtības.

DVĪŅI
Sekmīgi nokārtosi lietišķas darīšanas iestādēs un atrisināsi sarežģītus jautājumus. Darbā paredzami nopietni pienākumi un atbildība, taču jābūt uzmanīgam ar dokumentiem un līgumiem, pārbaudi pirms paraksti vai nodod tālāk. Svarīga arī sirdslietu joma – daudz kaislību, emociju un pārdomu.

VĒZIS
Nedēļas nogalē piemērots laiks saimniecības sakārtošanai un kārtības ieviešanai. Iesaisti šajos pasākumos ģimeni, tad viss virzīsies uz priekšu raitāk, un atliks laiks arī sev pašam. Ir vērts apsvērt jaunus plānus un biznesa projektus, kā arī meklēt gudrus, uzticamus sadarbības partnerus.

LAUVA
Prāts atvērts jaunām zināšanām. Lasi, piesakies kursos, uzklausi citu pieredzi un ieklausies, ko cilvēki runā. Plašajā informācijas plūsmā atradīsies noderīgas lietas. Veiksmīgs laiks komandējumam vai izbraucienam. Darbā var nākt kādas pārmaiņas. Iespējamas pārdomas par privāto jomu.

JAUNAVA
Ļoti svarīga šķitīs finanšu tēma, pārskaitīsi ienākumus un izdevumus, un secināsi, ka tomēr jābūt apdomīgam saimnieciskos tēriņos. Tajā par laikā ir vērts padomāt, kā ienākumus pavairot. Ikdienā liela nozīme draudzībai, savstarpējai izpalīdzēšanai un attiecībām ar līdzcilvēkiem.

SVARI
Šarms un prasme uzturēt nepiespiestas sarunas darīs tevi simpātisku un pievilcīgu. Par piekrišanas trūkumu sūdzēties nevarēsi. Ģimenes cilvēkiem mājās risināmi pedagoģiskie jautājumi – jāieklausās bērnu vēlmēs. Darbā vai biznesā panākumi atkarīgi no spējas sadarboties.

SKORPIONS
Pārsvarā laiku aizņems darbs vai bizness, bet citām lietām tā atliks visai maz. Mērķtiecīgi darbojoties, daudz paveiksi. Prātā nāks labas lietišķās idejas, sekmīgi risināsi sarunas un veidosi kontaktus. Iespējas pilnībā parādīt savas stratēģa dotības. Attiecībās jātiek skaidrībā par vēlmēm, izjūtām un emocijām.

STRĒLNIEKS
Cilvēki labprāt uzturēsies tavā sabiedrībā un ieklausīsies, viņiem patiks tavs viedoklis un spējas paraudzīties uz notikumiem plašākā kontekstā. Biznesā esi apdomīgs gan ar jauniem projektiem, gan ikdienas izdevumiem – viss rūpīgi jārēķina un jāplāno. Nedēļas nogalē vari ieplānot nelielu izbraucienu.

MEŽĀZIS
Priecājieties par to, ko dzīve piedāvā! Brīvdienās kaut kur aizbrauc, aizej uz kādu pasākumu, esi kopā ar mīļiem cilvēkiem un atpūties. Jaunajā nedēļā darba pilnas rokas, atzinība un iespēja izcelties. Uzmanieties no strīdiem un neuztiep savu viedokli. Par visu iespējams vienoties mierīgi.

ŪDENSVĪRS
Vilinās jaunas tāles, iespaidi un izjūtas. Ja iespējams, paņem atvaļinājumu un aizbrauc ceļojumā. Derēs arī redzesloka paplašināšana, lasot, sērfojot internetā vai skatoties izglītojošas programmas. Darba problēmas neņem tuvu pie sirds, tām ir pārejošs raksturs.

ZIVIS
Interesantas atziņas par dzīvi un izpratne par visdažādākajām situācijām. Vadoties no prāta apsvērumiem, ieklausies arī intuīcijā un sirds balsī. Jāsargās no spriedzes un pārstrādāšanās un brīvajā laikā mierīgi jāatpūšas. Prieku sniegs kultūras pasākumu apmeklējums vai iziešana sabiedrībā.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe