AUNS
Filozofiskas pārdomas un vēlme iedziļināties situācijās un cilvēku rīcības motīvos. Labi izpratīsi norises un tas ļaus izvairīties no problēmām. Lielisks laiks, lai pievērstos peļņas jautājumiem. Iespējamas negaidīti kreatīvas idejas par ienākumu pavairošanu. Pienācis laiks žilbinošai karjerai vai biznesam.

VĒRSIS
Labprāt iesaistīsies dažādu pasākumu rīkošanā, apmeklēsi prezentācijas vai saviesīgas tikšanās. Tas dos spēku un uzlādēs ar pozitīvu enerģiju, tāpat pastāv arī iespējas satikt domubiedrus, ar ko vēlāk realizēt biznesa projektus. Ja esi ģimenes cilvēks, vajadzētu veltīt pienācīgu uzmanību savējiem.

DVĪŅI
Darba pienākumi prasīs iedvesmu – jāstrādā radoši un precīzi. Svarīgās lietās paļaujies pats uz saviem spēkiem, nevis citu solījumiem. Ja iekrājušies neatrisināti lietišķie jautājumi, tad ir īstais laiks doties uz iestādēm, lai visu sakārtotu. Brīvdienās izdomā ko aizraujošu kopā ar saviem mīļajiem.

VĒZIS
Tumšie rudens vakari aizritēs pārdomās un rosinās pārskatīt līdzšinējo dzīves ritmu. Labi izpratīsi situācijas un pieņemsi pareizos lēmumus. Liela nozīme sirdslietām, paredzami jauki piedzīvojumi, kaislības un aizrautība. Pāriem jauna dzirksts, brīvajiem ļaudīm iepazīšanās.

LAUVA
Nedēļas nogalē jāpievēršas ģimenes jautājumiem. Var gadīties, ka tavs padoms kādam no radiniekiem būs ļoti nepieciešams. Nevajag gan atrisināt un izdarīt itin visu otra vietā, tikai norādi īsto ceļu. Jaunā nedēļa nāks ar darbu gūzmu. Gadumija tuvojas straujiem soļiem, un tik daudz kas jāpaspēj.

JAUNAVA
No tevis staros pievilcība, ko cilvēki pamanīs un novērtēs. Par piekrišanas trūkumu nebūs jāsūdzas. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt sirsnīgu tikšanos, no kuras rodas siltas emocijas un jūtas. Darbā viss ritēs ierasto gaitu, bet pašam gribēsies spert soli tālāk. Jāpapildina un jāatsvaidzina zināšanas.

SVARI
Profesionālajā jomā labas iespējas parādīt savus talantus un gūt atzinību, taču raugies, lai paveiktais tiek adekvāti novērtēts naudas izteiksmē. Nekautrējies runāt par atalgojumu un algas pielikumu. Visu brīvo laiku paņems mājas pienākumi. Labprāt rosīsies saimniecībā, un tas dos pozitīvas noskaņas.

SKORPIONS
Līdzcilvēki labprāt ar tevi kontaktēsies un izrādīs pretimnākšanu. Spēsi ļoti precīzi, loģiski un pamatoti izklāstīt savas idejas. Ienākumi var mazliet bremzēties, pievērs uzmanību naudas plūsmai. Nedēļas nogalē vislabāk atpūsties mierīgā mājas atmosfērā vai ar mīļoto sarīkot romantisku pasākumu.

STRĒLNIEKS
Darbā vai biznesā diezgan nemierīgi. Mainīsies situācijas un pienākumi, iespējams, iegūsi jaunus sadarbības partnerus. Esi atvērts visdažādākajiem priekšlikumiem – jaudīgs peļņas laiks. Kad labi pastrādāts, tad vislabākā būs atpūta mierīgā mājas atmosfērā. Brīvdienās vari ielūgt uz pusdienām draugus.

MEŽĀZIS
Kaut arī enerģijas un ideju tev netrūks, ieceres un darbi var mazliet bremzēties. Necīnies ar vējdzirnavām, bet to, ko iespējams, atliec uz vēlāku laiku. Ja vari, paņem atvaļinājumu un kaut kur aizbrauc, izraušanās no ierastā ritma uzlādēs pozitīvi. Interesanti un aizraujoši piedzīvojumi sirdslietās.

ŪDENSVĪRS
Diezgan svarīga būs finanšu tēma. Var rasties iespējas noslēgt izdevīgas vienošanās un labi nopelnīt. Izdevumi pārsvarā saistīsies ar mājas un ģimenes vajadzībām, palutini savējos. Labs laiks, lai mājās veiktu kādus pārkārtojumus vai iegādātos sadzīves tehniku – datoru, trauku vai veļas mašīnu u.tml.

ZIVIS
Viedas un interesantas atklāsmes. Intuīcija darbosies, tikai jāprot ieklausīties, jo prāta apsvērumi arī būs spēcīgi. Darbā var rasties jaunas iespējas, tomēr ne viss virzīsies uz priekšu tā, kā gribētos. Sastopoties ar šķēršļiem, mazliet jānogaida. Brīvajā laikā ballītes, tikšanās ar draugiem, pasākumu apmeklējumi.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe