AUNS
Brīvajā laikā vislabākais – rāma atpūta un gremdēšanās apcerīgās pārdomās. Patlaban tāds periods, kad darbi uz priekšu īsti nevirzās. Rosies pamazām, apdarot tikai pašu nepieciešamāko. Un ar naudu rīkojies apdomīgi, jo citādi  iztērēsies vairāk, nekā šobrīd vajadzētu.

VĒRSIS
Vērsis atkal ņem to arklu un velk pa garo vagu. Var gadīties, ka ne tikai savu, bet arī kāda kolēģa, kurš devies atvaļinājumā. Ja uzņemies papildu darbu, tad nekautrējies runāt arī par papildu samaksu. Nedēļas nogalē prieks no tikšanās ar draugiem, atpūtas pie dabas vai klejojuma pa āra terasēm.

DVĪŅI
Ļoti aktīvs periods. Daudz paveiksi, būs interesantas idejas, netradicionāli risinājumi, un tu ar savu entuziasmu iedvesmosi kolēģus. Darba dienas skries kā vēja spārniem. Brīvdienās vari izbraukt nelielā ekskursijā pa Latvijas skaistākajām vietām, uzpost mājokli, doties iepirkšanās tūrē.

VĒZIS
Īstais laiks, lai iesaistītos pelnošos projektos vai nomainītu darbu, ja liekas, ka tavu veikumu tā īsti nenovērtē. Tikai nekārto darījumus vai naudas lietas ar draugiem, jo kaut kas var noiet greizi. Brīvdienās dodies aizraujošos piedzīvojumos pa dabas takām vai rāmā atpūtā pie ūdeņiem.

LAUVA
Nenoliedzami, tu esi līderis un tev ir daudz labu ideju, taču šoreiz nebūtu vēlams izcelt savu individualitāti. Patlaban svarīgi izveidot labu komandu un darboties vienotā ritmā ar kolēģiem. Tikai tā iecerētais virzīsies uz priekšu. Brīvdienās izgulies, atpūties un uzkrāj spēkus.

JAUNAVA
Darba daudz. Tevi var palūgt aizvietot kādu kolēģi atvaļinājuma laikā vai vispār pārskatīt tavu pienākumu sarakstu. Piekrīti gan tikai tad, ja pašam tas ir pieņemami un izdevīgi. Bet varbūt ir vērts padomāt par savu biznesu? Nedēļas nogale sirsnīga – kopā ģimeni vai mīļoto cilvēku.

SVARI
Labi parādīsi sevi profesionālajā jomā – interesantas idejas, jaunas iespējas un arī gandarījums. Citās jomās gan tik gludi neies. Ja darīšanas iestādēs, tad jārēķinās ar lielu izskaidrošanos. Tāpat būs arī kaut kas apspriežams un izrunājams ar mīļoto cilvēku, savukārt brīvajiem ļaudīm pārdomas par privāto dzīvi.

SKORPIONS
Kaut arī tev bieži vien labāk patīk plānot un organizēt, šoreiz nāksies atrotīt piedurknes un mesties darbos ar pilnu jaudu. Un uzklausīt, ko iesaka kolēģi vai sadarbības partneri. Nedēļas nogalē vari izbaudīt mājas ballītes vai āra kafejnīcu bohēmisko gaisotni un ļauties romantiskām noskaņām.

STRĒLNIEKS
Nedēļas nogalē vēlams parosīties mājās, izrunāt ar savējiem to, kas sakrājies, un sarīkot nelielu “pasēdēšanu”. Dārza svētkus vai kokteiļvakaru tuvu draugu lokā. Jaunajā nedēļā darbā var mainīties pienākumi vai priekšniecība – saglabā mieru, gan viļņošanās rimsies. Privātajā dzīvē daudz kaislību un emociju.

MEŽĀZIS
Svarīga finanšu tēma. Domāsi, kā palielināt ienākumus, bet atdursies pret dažādiem šķēršļiem. Patlaban nav īstais brīdis, lai ar pilnu jaudu dotos uz priekšu vai kaut ko būtiski mainītu. Jānogaida. Sirdslietās iespējami nelieli samezglojumi, bet galvenais – izrunāties.

ŪDENSVĪRS
Daudz darāmā sakrājies mājas saimniecībā. Brīvdienās apdari to, kas iekavēts. Vienīgi nevajadzētu sākt remontu vai pārbūvi. Un, darbojoties ar tehniskām ierīcēm, ievēro instrukcijas. Jaunajā nedēļā daudz pienākumu un atbildība, bet var rasties interesantas idejas par peļņu.

ZIVIS
Ar smaidu un šarmu pratīsi atstāt patīkamu iespaidu. Cilvēki labprāt ar tevi runāsies, stāstīs, uzklausīs. Viegls flirts var pāraugt attiecībās ar tālejošu  turpinājumu. Brīvdienās atpūties un izklaidējies. Jaunā nedēļa ritēs ļoti aktīvi –  jārisina vairāki jautājumi vienlaikus, varbūt arī jāuzņemas papildu pienākumi.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe