AUNS
Dienas ritēs nemierīgi un tu vēlēsies ar pilnu jaudu doties uz priekšu. Nedari tā, jo ātrumā iespējams sastrādāt to, ko vēlāk jānožēlo. Ieklausies līdzcilvēku viedoklī – viņu teiktajā būs kas noderīgs. Labs laiks profesionālajai izaugsmei. Nostiprināsi autoritāti un būsi citiem labs padomdevējs.

VĒRSIS
Saudzē nervus un nesatraucies par sīkumiem. Darbā mainīgas situācijas, kas tev nebūs pa prātam. Nevajadzētu iesaistīties strīdos ar kolēģiem. Ja esošais darbs neapmierina un nedod gandarījumu, palūko izdevīgāku un saistošāku piedāvājumu. Brīvdienās satiecies ar draugiem un apmeklē kultūras pasākumus.

DVĪŅI
Esi kopā ar bērniem, neliedz savu padomu un palīdzību. Kopā atpūtieties un kopā dariet nopietnus darbus. Jaunajā nedēļā ir vērts pievērsties peļņas jautājumiem. Ja tiek veidots nākamā gada budžets, nekautrējies runāt par algas pielikumu. Vari ieguldīt līdzekļus vērtīgos pirkumos vai veidot uzkrājumu.

VĒZIS
Izstarosi seksapīlu un tavu pievilcību pamanīs un novērtēs. Kādam iekritīsi kā dzirksteļojoša oglīte sirdī. Kaislības un aizraujoši piedzīvojumi. Lietišķajā jomā viss nevirzīsies kā biji plānojis, taču vēlams saglabāt mieru. Īstajā brīdī satiksi īstos cilvēkus un būs iespējas situāciju sakārtot tev par labu.

LAUVA
Vari pievērsties mājas darbiem, remontēt telpas un risināt nekustamā īpašuma jautājumus. Iesaisti šajos pasākumos arī ģimeni. Brīvbrīžos vēlamas sportiskas un kustīgas aktivitātes, tas var būt arī rudenīgs pārgājiens. Darbā jauni izaicinājumi un iespējas izcelties.

JAUNAVA
Kaislības, sirdslietu piedzīvojumi un kārdinājumi, tomēr tu īsti nebūsi noskaņots taureņa lidojumam. Labāk jutīsies, ja gūsi apliecinājumu, ka attiecības veidojas uz stabiliem pamatiem. Pastiprināta uzmanība pievēršama finanšu tēmai. Runā par atalgojumu un tērējies apdomīgi.

SVARI
Nerīkojies spontāni – visas situācijas analizē un pārdomā, iespējams, no tām gūsi vērtīgas dzīves mācības. Darbā daudz mainīgu situāciju un jaunu ideju. Ja ko izlem, tad nesvārsties, bet ķeries pie realizācijas. Ar naudu rīkojies apdomīgi un nevajadzētu uzņemties kredītsaistības.

SKORPIONS
Dvēseles noskaņojums vedinās uz piedzīvojumiem, taču prāts liks savas robežas. Vadies pēc iekšējām sajūtām un iepriekš gūtās pieredzes. Nejaucies pa vidu, kur citi skaidro attiecības, un nedari neko tādu, kas cilvēkus noskaņo nelabvēlīgi. Ja posies ceļojumā, izplāno un noorganizē to kārtīgi.

STRĒLNIEKS
Veiksme lielā mērā atkarīga no komunikācijas spējām. Nepalaid garām izdevību! Tajā pat laikā izsver ieguldījumu riskus – šobrīd ir piemērots brīdis ienākumu palielināšanai, bet jārīkojas izsvērti un apdomīgi. Brīvdienās vislabākā atpūta mierīgā mājas atmosfērā. Izgulies un maliet paslinko.

MEŽĀZIS
Labs laiks nākotnes mērķu nospraušanai. Apsver, kas tev dzīvē vajadzīgs, kas pietrūkst, un sāc darīt kaut ko lietas labā. Pārāk negremdējies sevī – urķēšanās un rakņāšanās dvēselē tikai uzjundīs skumjas. Dari to, kas uzmundrina. Pavērsienus karjerā uzņem mierīgi, viss kas notiek, notiek uz labu.

ŪDENSVĪRS
Diezgan svarīgas norises privātajā dzīvē – simpātijas, viegls flirts, ieinteresēti acu skati, un iepazīšanās pāraug nopietnākās attiecībās. Nestāsti nevienam par saviem piedzīvojumiem un izjūtām, var sākties baumošana. Darbā viss ritēs savu gaitu, daudz jāstrādā, bet paveiktais dos gandarījumu.

ZIVIS
Pamazām, palēnām rosies pa ierasto lauciņu. Pret jauniem pasākumiem šobrīd jāizturas piesardzīgi, jo ieceres var būt lielākas nekā reālās iespējas. Velti vairāk laika sev, brīvajā laikā apmeklē pasākumus, satiecies ar draugiem un izklaidējies. Prieku sagādās arī neliels ceļojums. Jāizvēdina galva.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe