HOROSKOPI (29. VII – 4. VIII)

552

AUNS
Dienas ritēs samērā nemierīgi – daudz stresa un mainīgas situācijas. Jāuzmanās no pārsteidzīgas rīcības. Kā vēsta senais teiciens: septiņas reizes nomēri, pirms nogriezt. Ja izlemsi dzīvē kaut ko mainīt, nenodedzini aiz sevis tiltus. Tevi gaida jauni sasniegumi darbā. Attiecībās gādā par saskaņu, tad no kopā būšanas gūsi pozitīvas emocijas un daudz prieka.

VĒRSIS
Brīvdienās jāsarīko mājās ģenerāltīrīšana, un arī dārza svētki vai draugu ballīte būs īsti reizē. Liela nozīme tuvu cilvēku izpratnei. Ar savējiem jutīsies vislabāk un kopīgos pasākumos smelsieties spēkus un idejas. Var rasties domas par ģimenes biznesa veidošanu. Kādam aktualizēsies ārzemju tēma – saistībā ar darbu vai privāto dzīvi.

DVĪŅI
Iespējams nāksies kārtot darīšanas iestādēs. Tev piemīt labas oratora spējas līdz ar to par pārliecināšanu nav jābažījas. Vienīgi nebūtu vēlams parakstīt dokumentus – tas atliekams uz vēlāku laiku. Brīvdienās prieku sagādās neliela ekskursija. Attiecībās labs laiks kopdzīves veidošanai un stiprināšanai.

VĒZIS
Pirmajā vietā naudas lietas. Pastāv iespējas labi nopelnīt un zināsi arī, kur izdevīgi ieguldīt. Turklāt pateicīgs laiks, lai veidotu jaunus biznesa kontaktus. Izejot sabiedrībā, kāda tikšanās var uzšķilt simpātiju dzirkstis, taču attiecību jomā neko nevajag sasteigt. Jāpadomā arī par personības attīstību, ir vērts apmeklēt kursus.

LAUVA
Enerģija no tevis plūdīs kā no pārpilna kausa, labi sapratīsies ar cilvēkiem un prātā nāks miljons jaunu noderīgu ideju. Īstais brīdis, lai veidotu karjeru un virzītos uz jauniem mērķiem. Panākumi viegli nedosies rokā, būs jāiegulda darbs, prāts un enerģija, taču vēlāk ar rezultātu būsi apmierināts. Brīvdienās labi jutīsies kopā ar savu otro pusīti.

JAUNAVA
Nedēļas nogalē ir tik daudz interesantu brīvdabas pasākumu, kas jāapmeklē un jāizbauda. Vislabāk to darīt tuvu draugu kompānijā, kas sniegs divkāršu pozitīvisma lādiņu. Brīvajiem ļautiņiem kādā koncertā vai zaļumballē iespējama iepazīšanās. Darbā jāturas tālāk no emocionālas izskaidrošanās. It īpaši, ja problēma tiešā veidā neskar tevi.

SVARI
Darbā daudz pienākumu un īpaša uzmanība jāpievērš juridiskām niansēm. Iespējami arī strīdi. Mēģini savaldīties un respektē citu viedokļus. Ja liksi lietā savu diplomāta talantu, tad panāksi labvēlīgu risinājumu. Nedēļas nogalē vislabākā atpūta būs kultūras vai izklaides pasākumā. Varbūt izveidosi jaunas pazīšanās.

SKORPIONS
Nepārvērtē savus spēkus, bet esi gatavs sadarboties un ieklausīties citu viedokli. Ienākumu tēma tiešā veidā saistīta ar izaugsmi darbā. Ja kaut ko maini, tad vispirms noskaidro, kāds būs atalgojums un atrunā visus nosacījumus līgumos. Ja vēl nav būts atvaļinājumā, tad vari doties skatīt svešas zemes. Iespējamas simpātijas ceļā.

STRĒLNIEKS
Veiksme būs ar tevi un, ja pieliksi kaut minimālus spēkus, tad paveiksi ļoti daudz. Pastāv iespējas pavairot ienākumus un iepazīties ar nopietniem darījumu partneriem. Šis ir laiks, kad prāts spēj izplānot un paredzēt situācijas vairākus soļus uz priekšu. Ģimene un tuvi, mīļi cilvēki atbalstīs. Mājās – saticība un pozitīvisms.

MEŽĀZIS
Mainīgs garastāvoklis, kas var izraisīt sadzīviskas ķildas. Piebremzē vēlmi visu sakārtot pēc sava prāta. Brīvdienās kopā ar savējiem dodies izbraucienā vai apmeklē pasākumus. Darbā neskaitāmi pienākumi un jauni projekti. Var rasties iespējas noslēgt izdevīgus darījumus, taču līgumu parakstīšanu vēlams atlikt līdz augustam.

ŪDENSVĪRS
Darbs ir svarīgs, tāpat arī ģimene, mīļotais hobijs un tikšanās ar domubiedriem, tomēr kāds brīdis vienatnes ir jāatrod. Pārdomās vai meditācijās gūsi noderīgas atziņas, sakārtosi iekšējo pasauli, un smelsies spēku jauniem sasniegumiem. Ja liekas, ka pietrūkst kādu iemaņu, tad ķeries pie mācībām. Ģimenē miers un saticība.

ZIVIS
Iespējams, pirmajā vietā izvirzīsies attiecību tēma. Brīvajiem cilvēkiem dzīve var uzdāvāt negaidītu iepazīšanos. Kaislības sagrozīs prātu un ļaus iepazīt jaunas emocijas. Pāriem attiecībām jāpiešķiļ jauna dzirksts. Profesionālajā jomā piesaki savu kandidatūru augstākam amatam, taču raugies, lai tavs veikums tiek atbilstoši novērtēts.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe