HOROSKOPI (3. VI – 9. VI)

0
261

AUNS
Ja iespējams – paņem atvaļinājumu un dodies ceļojumā, bet pirms aizbraukšanas gan pārliecinies, vai visas darba un privātās lietas sakārtotas. Ja nekur neplāno doties, tad brīvo laiku velti saimniecības darbiem mājās. Īstais brīdis sarīkot ģenerāltīrīšanu, izmest vai nodot labdarībai nevajadzīgās lietas un ielūgt draugus uz ballīti.

VĒRSIS
Samērā saspringts laiks. Steidzami būs jāpaveic vairāki darbi un tas var radīt stresu. Kā jau pats esi novērojis, labāks rezultāts ir tad, ja tevi neviens nesteidzina. Veiksmīgs periods darīšanām ar ārzemēm un interesantiem sadarbības projektiem. Taču pievērs uzmanību tam, kāds ir atalgojums vai bonusi. Nedēļas nogalē kaut kur aizbrauc.

DVĪŅI
Pratīsi atstāt labu iespaidu un ar nevainojamām manierēm iekarot līdzcilvēku simpātijas. Veiksmīgi nokārtosi visdažādākos lietišķos jautājumus. Tajā pat laikā privātajā dzīvē jāgādā par saskaņu. Ja viedokļi atšķiras, esi tolerants pret otrās pusītes domām. Brīvajiem ļaudīm, iespējams, jāmaina attieksme sirdslietu jautājumos.

VĒZIS
Pastāv iespējas palielināt ienākumus, bet jārēķina līdz izdevumi. Ja brīvdienās dodies iepirkties, nepērc lietas, kas šobrīd nav vajadzīgas. Atlaižu vilinošie piedāvājumi var sajaukt galvu. Darbā vai biznesā ir vērts apsvērt jaunu projektu realizēšanu. Kaut arī tev ir pieredze, der ieklausīties ieteikumos. Skats no malas palīdzēs saskatīt nianses.

LAUVA
Šobrīd ir lieliskas iespējas izcelties darbā, pakāpties pa karjeras kāpnēm vai attīstīt privāto biznesu. Galvenais neļaut vaļu emocijām, kas nereti pavada subjektīvus secinājumus un aplamus lēmumus. Ar kādu attieksmi izturēsies pret cilvēkiem, to pašu saņemsi pretī. Vairāk smaidi un saskati pozitīvo, tad pretī smaidīs gan veiksme, gan mīlestība.

JAUNAVA
Brīvdienās daudz prieka sagādās tikšanās ar draugiem, ballīte, kluba vai koncerta apmeklējums. Brīvajiem ļaudīm pasākumu laikā var rasties simpātijas. Savukārt darījumu cilvēkiem pastāv iespēja izveidot izdevīgas pazīšanās. Tava akurātā pieeja nesīs panākumus darbā. Vari ķerties pie jauniem projektiem vai manīt darbavietu.

SVARI
Ja profesionālajā jomā vai biznesā kaut kas neies, kā plānots, garastāvoklis būs sabojāts. Atceries, ka nevajag uztraukties par situācijām, kuras nevari ietekmēt. Gan jau ar laiku viss sakārtosies. Brīvo laiku velti mājas dzīvei, ģimenei un mīļotajam cilvēkam – viņiem tu šobrīd esi vajadzīgs. Brīvdienas paies jaukā un sirsnīgā kopā būšanā.

SKORPIONS
Var rasties vēlme mainīt darbu, pievērsties citai nozarei, veidot biznesu, uzsākt kaut ko pavisam jaunu. Galvenais nepārsteigties un nepārrēķināties naudas lietās. Vajag rūpīgi visu izplānot, jo plāni var izrādīties lielāki nekā iespējas. Brīvbrīžos vairāk laika velti mīļotajam cilvēkam, attiecībām, izdomājiet kopā kaut ko romantiski aizraujošu.

STRĒLNIEKS
Virzoties soli pa solim uz priekšu profesionālajā jomā, papildināsi sava maciņa saturu un nostabilizēsi ienākumus nākotnē. Kaut arī sākotnēji var likties, ka ideja ir grūti realizējama, nenolaid rokas. Detalizēti aprēķini parādīs, ka tas viss ir iespējams. Nedēļas nogali pavadi kopā ar ģimeni, satiecies ar radiniekiem.

MEŽĀZIS
Autoritātes nostiprināšanas laiks. Pārsvarā veiksme būs ar tevi un viss virzīsies uz priekšu kā iecerēts. Ja arī radīsies kādas sīkas problēmas, tu spēsi tās atrisināt. Tavs padoms un viedoklis noderēs arī radiem, draugiem, kolēģiem. Brīvajiem ļaudīm sirdslietās iespējami interesanti piedzīvojumi. Viens mirklis un viss sagriežas kā krāsainā karuselī.

ŪDENSVĪRS
Labi sapratīsies ar cilvēkiem un iegūsi domubiedrus. Darbā jāuzmanās no strīdiem – turies tālāk, ja citi skaidro savas attiecības. Kā jau zināms, parasti tiek tam, kurš gadās pa vidu. Nedēļas nogale lieliski piemērota ģenerāltīrīšanai un dārza svētkiem vai draugu ballītei. Izmēģini jaunas pavasara ēdienu receptes.

ZIVIS
Sirdī pavasarīgas noskaņas un ilgas pēc lidojuma pussolīti virs zemes. Ja tev ir otrā pusīte, dodieties brīvdienās romantiskā izbraucienā. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās, kas saviļņo visas dvēseles stīgas. Nākamajā darba nedēļā dienas ritēs samērā mierīgi, ja vien pats neslinkosi un neatstāsi kādus darbus uz pēdējo brīdi.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe