AUNS
Mazliet tā kā nogurums, tā kā ikdienības apnikums. Tā mēdz būt ap dzimšanas dienas laiku – vismaz tā apgalvo ezotēriķi. Taču ir īstais laiks apdomāt nākotnes plānus un rakstīt lietišķus projektus nākotnei. Kādā brīdī dzīve atgriezīsies ierastās sliedēs. Naudas lietās iespējamas neskaidrības, labāk ietaupīt, nevis tērēt.

VĒRSIS
Nemierīgs periods un daudz stresa. Kā mēdz teikt: “Nesatraucies par lietām, ko nevari ietekmēt.” Šobrīd galvenais saglabāt mieru un domāt par savu dvēseles komfortu, kā arī par turpmākiem plāniem, jo var rasties labas idejas, kā pavairot ienākumus nākotnē. Grūtos brīžos – draugu atbalsts.

DVĪŅI
Mīlestības planēta Venera ir labvēlīga, un tavā sirdī var ienākt siltas jūtas – gan atkal uzplaukt attiecības ar otro pusīti, ja tāda ir, gan rasties no jauna, ja patlaban esi sirdī brīvs. Labs laiks mācībām un redzesloka paplašināšanai. Neraugoties uz to, ka šobrīd ir dažādi ierobežojumi, internetā iespējams apgūt interesējošo.

VĒZIS
Pirmajā vietā finanšu tēma – var nākties diezgan daudz izdot par ikdienas un mājas saimniecības vajadzībām. Tāpēc rūpīgi plāno izdevumus un iekārto “rēķinu grāmatiņu”. Taču nevajag pārlieku satraukties, jo var rasties iespējas ienākumus papildināt. Noderīgas idejas piespēlēs draugi vai biznesa partneri.

LAUVA
Daudz emociju. Nepatiks apkārtējo attieksme un viedokļi. Mieru, tikai mieru! Viss jau nav tik slikti, kā sākotnēji liekas. Varbūt šis neaktīvi trauksmainais laiks paver jaunas iespējas. Esi atvērts sadarbības piedāvājumiem. Kontakti, kas izveidosies šobrīd, nesīs labumu vēlāk.

JAUNAVA
Aktuāla darba tēma. Var rasties iespējas atrast jaunus sadarbības partnerus vai parādīt savas spējas un talantus un gūt atzinību. Daudz pienākumu, un ar visu jātiek galā vienlaikus. Galvenais, raugies, lai tavs veikums tiek novērtēts naudas izteiksmē. Arī šajā sarežģītajā laikā ir iespējas nopelnīt vairāk.

SVARI
Privātajā dzīvē emocijas, kuras nevajag glabāt sevī. Ja kaut kas nav pa prātam, pasaki to mīļotajam cilvēkam. Atklāta saruna attiecības padarīs ciešākas un mīļākas, tikai nestāsti par privāto dzīvi citiem. Piemērots brīdis, lai kaut ko mācītos un paplašinātu redzesloku, tas vēlāk noderēs ienākumu palielināšanai.

SKORPIONS
Interesantas un noderīgas idejas. Cilvēki ieklausīsies tavā viedoklī un respektēs to. Esi atvērts sadarbībai un jauniem plāniem. Enerģiski rosīsies arī mājās. Var ieplānot lielo pavasara ģenerāltīrīšanu. Piemērots laiks, lai liktu stabilus pamatus attiecībām vai dotos laulības ostā.

STRĒLNIEKS
Būsi ieinteresēts dažādās dzīves norisēs un ātri uztversi jaunas zināšanas. Iegūto informāciju rūpīgi izvērtē, lai nošķirtu graudus no pelavām. Darbā nāksies uzņemties atbildīgus pienākumus. Kurš gan cits, ja ne tu, vissekmīgāk spēs komunicēt un vadīt procesus krīzes brīžos! Privātajā dzīvē pavasara romantika.

MEŽĀZIS
Pārdomu un pārvērtēšanas periods. Atrodi laiku sev vienam, lai apdomātu svarīgāko un pieņemtu lēmumus. Būtiska nozīme arī privātajai dzīvei. Ja esi attiecību sākumposmā, raugies uz tām nopietni, ar skatu nākotnē. Pāriem vajadzētu izdomāt kopīgas nodarbes, kas vairāk satuvina.

ŪDENSVĪRS
Iespējamas pārmaiņas profesionālajā jomā. Tavas idejas un radošā pieeja tiks augstu novērtēta. Pavasarīga mīlestība sildīs sirdi, un tu labprāt pavadīsi laiku kopā ar savu otro pusīti. Saistošas un aizraujošas sarunas. Ģimenes cilvēkiem risināmi pedagoģiskie jautājumi, ieklausies savās atvasītēs.

ZIVIS
Svarīga finanšu tēma un iespējami veiksmīgi darījumi. Izrēķini izdevīgumu, tomēr nebīsties mazliet riskēt. Lielāki ienākumi, ja strādāsi radoši, turklāt auglīgāki būs pasākumi, kuros iesaistīti vairāki partneri. Šobrīd, protams, attālināti. Un – turies tālāk no intrigām, kā arī asām diskusijām sociālajos tīklos.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe