AUNS
Profesionālajā jomā daudz ideju un jauni plāni. Izdari visu, kas atkarīgs no tevis, lai sasniegtu iecerēto. Ik pa laikam ar kolēģiem vai darījumu partneriem var gribēties pastrīdēties, bet atceries, ka gudrākais piekāpjas. Kaut arī darbs  paņems daudz laika, neatstāj novārtā privāto dzīvi.

VĒRSIS
Jaunajā nedēļā ar pilnu jaudu gribēsi ķerties pie darba pienākumiem. Kolēģi un priekšniecība to novērtēs, taču neuzņemies daudz papildus. Vēlāk kļūs grūti pacelt un nest. Nedēļas nogalē atļautās pulcēšanās robežās sarīko pasākumu tuviem draugiem – dārzā vai āra terasē.

DVĪŅI
Sekmēsies lietišķas darīšanas iestādēs, un arī sarežģītiem jautājumiem var nākt veiksmīgs risinājums. Kādā brīdī apjautīsi, ka profesionālajā jomā nepieciešamas jaunas zināšanas. Nedēļas nogalē izbaudi to vasaras brīvības sajūtu, ka vari doties dabas plašumos.

VĒZIS
Brīvdienas kā radītas, lai pabūtu kopā vai sazinātos ar tuviniekiem. Apciemo vai  ielūdz uz spirdzinošu kokteili dārzā, piezvani vai saslēdzies tiešsaistē. Sirsnīgi un mīļi. Darbā vai biznesā nāksies pacīnīties, lai nopelnītu vairāk, bet ir iespējas iegūt lieliskus sadarbības partnerus.

LAUVA
Privātās darīšanas būs pirmajā vietā. Daudz pienākumu mājās – ikdienas darbi, rūpes par savējiem. Sadali pienākumus proporcionāli visiem ģimenes locekļiem. Svarīgas arī sirdslietas. Pāriem gādība vienam par otru, brīvajiem ļaudīm  iespējas satikt īsto un vienīgo.

JAUNAVA
Atkal un atkal pārliecināsies, ka draudzībai ir nozīme, un priecāsies, ka tev līdzās ir tādi labi un uzticami cilvēki. Lietišķajā jomā jauni kontakti un jauna  informācija, ko vajadzētu pašam pārbaudīt. Lai droši un prāts mierīgs.  Interesanti piedzīvojumi iespējami sirdslietās.

SVARI
Uz citu solījumiem nevajag paļauties – ko pats paveiksi, tas arī būs. Ir piemērots brīdis profesionālai izaugsmei, bet esi precīzs, ja darīšanas ar valsts vai pašvaldību iestādēm. Kārtīgi jāsagatavojas un jātur pa rokai spēcīgi argumenti. Brīvdienās dažādi saimniecības darbi mājās.

SKORPIONS
Darbā vai biznesā var gadīties neparedzētas situācijas un izbrīns par kolēģu vai sadarbības partneru viedokli. Lietišķajā un nemierīgajā darba dunā apstājies uz brīdi un paraugies apkārt – vasara pašā plaukumā, vajag baudīt dzīvi. Ja attiecībās rodas spriedze, atklāti jāizrunājas.

STRĒLNIEKS
Darbā iespējamas kādas pārmaiņas, kas tev īsti nebūs pa prātam, var nākties pieņemt arī nepopulārus lēmumus. Iespējams, tie pašam un citiem nepatiks, bet nākotnē tomēr nesīs augļus. Brīvdienās mierīgi atpūties un dari to, kas iepriecē un vairo optimismu. Ļaujies romantikai un baudi dzīvi.

MEŽĀZIS
Brīvdienās mazliet padarbojies mājās, bet tad ņem kompānijā savus mīļos un  dodies pie dabas. Jaunajā nedēļā sekmīgāk virzīsies tās lietas, kuras darīsi  komandā. Ir iespējas atrast uzticamus kompanjonus nopietniem projektiem, bet  jābūt apdomīgam ar finansēm.

ŪDENSVĪRS
Mājās jāgādā par saskaņu. Nesāc pārkārtojumus un nemaini ierasto kārtību bez pārējo piekrišanas. Nav īstais laiks remontam vai tehniskiem darbiem. Labāk doties kaut kur pie dabas, pārgājienā vai izbraucienā. Nākamā nedēļa būs pilna nopietnības. Atbildīgi pienākumi dažādās jomās.

ZIVIS
Lieliska atpūta pie dabas, pie ūdeņiem un projām no distancētās ļaužu burzmas – un nedēļas nogale būs pavadīta ideāli. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt iepazīšanos, kas aizrauj. Darba nedēļā enerģijas potenciāls augstā līmenī, tomēr jāsargās spēkus izšķiest tukšgaitā.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe