HOROSKOPI (5. VIII – 11. VII)

638

AUNS
Mīlestības laiks. Brīvajiem ļaudīm ir iespējas satikt savu īsto cilvēku un izveidot attiecības ar tālejošu turpinājumu. Savukārt pāriem – nostiprināt kopā būšanu un gūt no tās daudz prieka. Darbā pienākumu būs pāri pārēm, bet tu parādīsi savas spējas un, iespējams, saņemsi kādu labāku piedāvājumu.

VĒRSIS
Var rasties situācijas, kad prāts saka vienu, bet sirds kaut ko citu. Nepieņem lēmumus steigā, bet atrodi laiku mierīgi padomāt. Jāsargās no stresa. Brīvdienās ieplāno svarīgus mājas darbus, jo viss ies no rokas. Prieku sagādās ballīte ar tuviem cilvēkiem. Jaunajā nedēļā darbā nostiprināsi savu autoritāti.

DVĪŅI
Svarīga darba tēma – pienākumi prasīs daudz enerģijas un arī radošu pieeju. Jūtīgi dzīvosi līdzi visām norisēm. Ja parādīsi sevi no labākās puses, iespējams, saņemsi kādu bonusu, prēmiju vai izaugsmes piedāvājumu. Brīvdienās dodies izbraucienā pie dabas vai nelielā ceļojumā.

VĒZIS
Rīkojies enerģiski un ienākumi vairosies. Brīvajā laikā apmeklē pasākumus, kur vari iegūt jaunu informāciju vai iepazīties ar noderīgiem cilvēkiem. Vienkārši izklaidēs vai ballītēs tikai velti iztērēsi laiku. Piemērots periods lietišķu kontaktu veidošanai un jaunu virsotņu iekarošanai.

LAUVA
Pienācis laiks virzīties uz priekšu, meklēt jaunus izaicinājumus un piedzīvojumus. No tevis staros personības spēks, kas neatstāj vienaldzīgu – ir iespējas iegūt uzticamus draugus un satikt īstu mīlestību, ja tāda vēl nav līdzās. Esi atvērts pozitīvām pārmaiņām, kas var ienākt tavā dzīvē.

JAUNAVA
Būs daudz enerģijas. Iespējams, kolēģi un līdzgaitnieki nespēs tik ātri reaģēt, un tas tevi darīs nepacietīgu. Saspringtās situācijās noskaiti līdz desmit, nesaki visu, kas uz mēles, un nepieņem sasteigtus lēmumus. Brīvdienās saimniecības darbi un, iespējams, risināmi pedagoģiski jautājumi.

SVARI
Velti laiku sev un paplašini redzesloku. Ir pienācis laiks apgūt jaunas zinības vai papildināt profesionālās iemaņas. Tas noteikti noderēs un nākotnē ļaus vairāk nopelnīt. Nedēļas nogale ļoti piemērota sabiedriskām un saviesīgām aktivitātēm. Ar prieku piedalīsies izklaides pasākumos.

SKORPIONS
Pievērsies sabiedriskajai dzīvei – vēlams apmeklēt pasākumus, satikties ar cilvēkiem, iesaistīties labdarībā un citās aktivitātēs. Gūsi pozitīvu enerģijas lādiņu un satiksi jaukus cilvēkus. Caur šādiem pasākumiem brīvajiem ļaudīm dzīvē var ienākt pozitīvas pārmaiņas, ir iespējas satikt simpātisku cilvēku.

STRĒLNIEKS
Atrodi laiku vienatnei, sakārto domas un izsver, kas tev šobrīd ir svarīgi. Būtiskie lēmumi var pagaidīt, kamēr tiksi pilnīgā skaidrībā. Tāpat arī nepārpūlies darbā un uzņemies tikai tik, cik reāli vari paveikt. Jāsargās no stresa un satraukumiem. Vislabākā atpūta mierīgā mājas atmosfērā.

MEŽĀZIS
Daudz nopietnu darīšanu. Sekmēsies lietišķi jautājumi un izdosies nokārtot darīšanas iestādēs. Veiksmīgi risināsi biznesa sarunas, un var izdoties noslēgt izdevīgas vienošanās. Brīvajā laikā vislabāk uzturēsies mājās. Vari veikt labiekārtošanas darbus un sarīkot ballīti radošā gaisotnē.

ŪDENSVĪRS
Daudz pienākumu darbā, kas prasīs enerģiju un koncentrēšanos. Tāpat arī mājās darāmā netrūks. Brīvajā laikā dodies izklaidēs, satiecies ar mīļiem draugiem vai apmeklē kultūras pasākumus. Privātajā dzīvē nepieciešama nopietna pieeja, nostiprini attiecības. Labs palīgs būs dzīves gaitā iegūtā pieredze.

ZIVIS
Lielisks laiks biznesam, jauniem projektiem un ienākumu pavairošanai. Darbu dunā neatstāj novārtā privāto dzīvi un atrodi laiku mīļotajam cilvēkam. Kopīgi pasākumi stiprinās attiecības. Brīvajiem ļaudīm nejauša tikšanās var uzšķilt simpātiju dzirkstis, kas pāraug dziļās jūtās.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe