AUNS
Šis ir brīdis, kad dzīvē un līdzšinējā darbībā kaut ko mainīt. Virtuālās iespējas paver jaunus ceļus un, ja neesi ļoti zinošs digitālajā vidē, tad laiks apgūt jaunas iemaņas. Kādam var rasties idejas, kā nopelnīt saistībā ar ārzemju tēmu. Lieldienu laikā samīļo savējos. Attālināti. Ar sirsnīgiem vārdiem.

VĒRSIS
Tev ir svarīga noteikta lietu kārtība, un pašreizējā nenoteiktība rada stresu. Centies pārkārtot ikdienu un meklē jaunus risinājumus. Var rasties labas iespējas nopelnīt, un ir vērts apsvērt privātā biznesa iespējas. Ideju tev netrūkst, tu māki rēķināt un saskatīt izdevīgumu. Ja ir šaubas, palīdzēs draugu padoms.

DVĪŅI
Dvēselē pārdomu laiks. Un arī izvērtēšanas. Jo sarežģītos apstākļos atklājas cilvēku patiesā daba – kas ir un kas nav savējie. Īstais brīdis spodrināt attiecības, izrunāties ar mīļoto cilvēku. Var pavērties jaunas iespējas, it īpaši profesionālajā jomā. Lieldienās nokrāso olas un priecājies par pavasari.

VĒZIS
Tā kā esi māju mīlētājs, strādāšana attālināti tev ir ļoti pa prātam, savukārt, ja kādu laiku jāpārcieš dīkstāve, tad vari apdarīt saimniecības darbus. Ja Lieldienu brīvdienas lutinās ar jauku laiku, tad ir īstais laiks pievērsties dārza darbiem vai arī mājoklī sarīkot kārtīgu ģenerāltīrīšanu.

LAUVA
Pirmajā vietā savēji, mīļie un tuvie. Ja dienu skrējienā nav atlicis pietiekami daudz laika viņiem, tad tagad vari „atdot parādu”. Lieldienās distances ievērošanas un nepulcēšanās nolūkos olu kaujas nevajadzētu rīkot, bet arī komunikācija un papļāpāšana internetā sagādās prieku.

JAUNAVA
Ja darbā vai biznesā kaut kas apstājies, nedrīkst zaudēt dūšu, bet jādomā par jaunām iespējām. Darbini prātu, rēķini un idejas atnāks. Kaut arī esi pragmatisks cilvēks, patlaban spēcīgi darbosies intuīcija. Lieldienu laikā ģimeniskas noskaņas un vēlme parūpēties par saviem mīļajiem.

SVARI
Būtu jauki, ja ir iespējas uzturēties svaigā gaisā. Labi arī izpildīt dažādus vingrinājumus, tādējādi uzlabojot omu un stiprinot veselību. Kādam var aktualizēties sirdslietu tēma. Ja kaut kas sakrājies uz sirds, tad noteikti izrunājies ar mīļoto. Brīvajiem ļaudīm iespējama virtuāla iepazīšanās.

SKORPIONS
Privātā dzīve, ģimene un sirdslietas pirmajā vietā. Neatkarīgi no tā vai tu šobrīd darbojies attālināti vai dodies uz darbu. Lieldienu brīvdienās parosies mājas saimniecībā. Nelielas rūpes var sagādāt pedagoģiskie jautājumi. Esi tolerants pret bērnu vēlmēm un iecerēm. Tavs padoms būs noderīgs.

STRĒLNIEKS
Tā kā tagad daudz laika jāpavada mājās, privātajā dzīvē no maisa var izlīst kādi īleniņi. Apslāpē savu straujo dabu, noskaiti līdz desmit un visas situācijas mierīgi izrunā. Ja brīvā laika par daudz, velti to mācībām, apgūsti svešvalodu vai ko citu. Vai arī pievērsies nopietniem saimniecības darbiem.

MEŽĀZIS
Prātosi par naudas lietām, jo no iekrājumiem un naudas plūsmas lielā mērā atkarīgs sirdsmiers. Turpini pietaupīt, lai ap sirdi mierīgāk. Taču svarīgi apsvērt jaunus plānus, jo, kā zināms, visas krīzes ir jaunu iespēju laiks. Neatstāj novārtā sirdslietas, ar otro pusīti var izcelties strīdu. Mieru, tikai mieru.

ŪDENSVĪRS
Tev piemīt līdera spējas, un šobrīd tās izpaudīsies ļoti spilgti. Ja jāvada krīzes situācija darbā, tad tiksi ar to galā lieliski. Savukārt, ja iestājusies dīkstāve, tad labprāt virtuāli sazināsies ar draugiem un sniegsi viņiem noderīgus padomus. Mājās jāgādā par saticību, jo var rasties spriedze.

ZIVIS
Lai arī cik sarežģīts šis laiks, tu nezaudēsi optimismu. Atradīsies labi vārdi mājiniekiem, draugiem un kolēģiem. Kāds varbūt iesaistīsies labdarībā, lai palīdzētu tiem, kam šobrīd grūtāk. Garajās Lieldienu brīvdienās sekmēsies mājas darbi, un ģimenē valdīs sirsnība.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe